Maty wejściowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Maty wejściowe: oferta sklepu expondo.pl

Mata wejściowa to niezbędny dodatek do wyposażenia firm, który ułatwia utrzymanie porządku we wnętrzach. Same urządzenia sprzątające w mocno uczęszczanych miejscach zwykle nie wystarczają. Dlatego zadbaj, aby Twoi pracownicy, goście i klienci mogli wycierać buty przed wejściem na wysokiej jakości wycieraczkach przemysłowych.

Sklep expondo.pl oferuje maty wejściowe, które sprawdzą się również jako zabezpieczenie przed poślizgnięciem, amortyzator wstrząsów pod maszynami oraz podłoże w stajniach i na wybiegach.

Jakie cechy powinna mieć wycieraczka przemysłowa?

Wycieraczkę przemysłową umieszcza się zwykle w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mata wejściowa jest konieczna m.in. w sklepach, centrach handlowych, punktach usługowych, placówkach użyteczności publicznej (np. szkołach, przychodniach itp.), a także jako wyposażenie biura.

Tak intensywna eksploatacja sprawia, że wycieraczki przemysłowe charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością. Modele oferowane w sklepie expondo.pl są solidnie dzięki zastosowaniu wysokiej jakości gumy, m.in. naturalnego kauczuku.

Znaczenie mają też wymiary maty wejściowej. Krawędzie wycieraczek profesjonalnych mierzą zwykle od ok. 1 metra długości. Zapewnia to skuteczność i wygodę korzystania. Jeśli chcesz położyć matę wejściową na bardzo dużej powierzchni, zaopatrz się w kilka modeli z możliwością łączenia.

W jakich miejscach przydaje się duża wycieraczka gumowa?

Duża wycieraczka gumowa to sprzęt uniwersalny. Warto ją mieć w takich miejscach jak:

  • klatki schodowe,
  • domy jednorodzinne,
  • sklepy,
  • recepcje,
  • poczekalnie,
  • magazyny,
  • hurtownie,
  • hale produkcyjne,
  • warsztaty.


Wycieraczka przemysłowa to także praktyczny element wyposażenia salonu fryzjerskiego , kosmetycznego oraz wielu innych obiektów usługowych.

Profesjonalna wycieraczka do sklepu, przychodni i innych obiektów

Główną cechą maty wejściowej jest ułatwienie utrzymania porządku nie tylko przy drzwiach, ale również w holu i korytarzu. Oprócz tego dobra gumowa wycieraczka powinna mieć właściwości antypoślizgowe. Nie tylko zapobiegać upadkom, ale również przesuwaniu się samej maty.

Decydując się na konkretny produkt, upewnij się, że wycieraczka przemysłowa jest łatwa w czyszczeniu z błota, piasku, liści i innych zabrudzeń. Chodzi zarówno o materiał, jak i jego fakturę.

Wycieraczki biurowe

Kiedy zastanawiasz się, jak urządzić biuro , przede wszystkim analizujesz zakup ergonomicznych krzeseł, biurek, tablic magnetycznych i uchwytów do monitorów. Nie zapomnij jednak o wycieraczkach biurowych. Nie tylko ułatwią one utrzymanie podłóg w czystości, ale również staną się estetyczną wizytówką Twojej firmy widoczną już na wejściu. Jeśli dysponujesz recepcją lub holem, zainwestuj też w praktyczny wieszak stojący do poczekalni .

Solidna i odporna na brud mata wejściowa marki ulsonix

Wyróżnikiem profesjonalnej maty wejściowej marki ulsonix są jej właściwości absorpcyjne. Specjalna ażurowa struktura nie zatrzymuje wilgoci, a tym samym chroni przed poślizgami. Ponadto łatwo ją wyczyścisz.

Nie bez znaczenia jest również grubość wycieraczki przemysłowej, którą kupisz w expondo.pl. Dwucentymetrowa guma stanowi bowiem świetną amortyzację np. w sytuacji, gdy upuścisz jakiś przedmiot. Jest to świetne rozwiązanie zarówno przed wejściem do budynku, jak i na stanowiskach pracy.

Zamów najlepszą wycieraczkę obiektową z bezpłatną dostawą

Dostępne w naszym sklepie wycieraczki przemysłowe charakteryzują się odpornością na czynniki pogodowe. Dzięki temu sprawdzą się podczas słonecznej pogody, ale również jesiennej pluchy i zimowych mrozów. Jest to zasługa zastosowania naturalnego kauczuku.

Zapewniamy brak opłat za wysyłkę produktów! Oprócz uniwersalnej maty wejściowej znajdziesz w naszym asortymencie meble biurowe i panele oświetleniowe LED. Jednak oferta expondo.pl obejmuje dużo więcej profesjonalnego sprzętu dla firm z różnych branż. Jeśli zastawiasz się, jak urządzić salon kosmetyczny , to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!