Produkt: EX10260306

|

Model: STAR_DESK_22

Biurko z regulacją wysokości - 1400 x 600 mm - stal z powłoką malowaną proszkowo

1229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – duży zakres regulacji 730-1180 mm
  • Prostota – przyjazna dla użytkownika obsługa za pomocą panelu sterowniczego z przyciskami
  • Stabilność – konstrukcja stalowa malowana proszkowo może być obciążona do 50 kg
  • Ergonomia – regulacja wysokości zmniejsza napięcie karku i pleców
  • Wygoda – szybka i łatwa regulacja z prędkością 38 mm/s

OPIS PRODUKTU

Biurko z regulacją wysokości z panelem sterowniczym z przyciskami

Biurko z regulowaną wysokością od Fromm & Starck umożliwia pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Stół roboczy w kilka sekund zamienia się w stojące biurko i na odwrót. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne, wysokiej jakości meble biurowe, dzięki którym monotonne sekwencje ruchów mogą być bardziej zróżnicowane. W ten sposób można uniknąć lub złagodzić problemy zdrowotne spowodowane jednostajną pracą biurową.

Biurko regulowane elektrycznie do nowoczesnej i przyjaznej dla pleców pracy

Wysokość blatu można bezstopniowo dostosowywać do własnych potrzeb. Jest ona regulowana szybko (maks. 38 mm/s) i cicho w zakresie 730-1180 mm za pomocą silnika. Pozwala to na regularną zmianę stanowiska pracy w biurze, sali konferencyjnej lub w domu. Sterowanie jest intuicyjne dzięki przejrzystemu panelowi z przyciskami, dzięki czemu możesz korzystać z biurka bez długiego przyzwyczajania się do jednej pozycji. 

Biurko z regulowaną wysokością jest szczególnie wytrzymałe i trwałe dzięki specjalnej konstrukcji ze stali malowanej proszkowo. Możesz bezpiecznie obciążyć ramę do maksymalnego ciężaru 50 kg. Obszerny blat roboczy o wymiarach 1400 x 600 mm wykonany jest z płyty wiórowej i ma odporną na ścieranie oraz łatwą do czyszczenia powłokę PVC. Przestronny model oferuje wystarczająco dużo miejsca do pisania, czytania, rysowania oraz pracy z komputerem za pomocą klawiatury i myszy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie