Produkt: EX10260280

|

Model: STAR_ATFE_20

Biurko z regulacją wysokości - 90 W - 730-1233 mm - szaro-brązowe

2029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Elastyczność – regulacja wysokości w zakresie 730-1233 mm
  • Prostota – elektroniczny panel sterowania do wygodnego opuszczania/podnoszenia z prędkością 25 mm/s
  • Ergonomiczność – idealny do pracy stojącej i siedzącej
  • Solidność – konstrukcja wykonana ze stali, plastiku i płyty wiórowej znosi obciążenia do 50 kg
  • Przestronność – blat o wymiarach 120 x 60 cm zapewnia miejsce na komputer, dokumenty i nie tylko

OPIS PRODUKTU

Zawsze pracuj w idealnej pozycji na biurku z regulacją wysokości

Biurko z regulacją wysokości umożliwia pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Model STAR_ATFE_20 można przystosować do trybu pracy w zaledwie kilka sekund. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne i wysokiej jakości meble biurowe, dzięki którym urozmaicisz codzienne zadania. W ten sposób zminimalizujesz, a nawet zapobiegniesz pojawianiu problemów zdrowotnych spowodowanych monotonną pracą biurową.

Biurko z regulowaną wysokością dla Twoich potrzeb biurowych

Wysokość 730-1233 mm jest ustawiana za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Biurko posiada silnik elektryczny o mocy 90 W, który zapewnia prędkość podnoszenia do 25 mm/s. W kilka sekund możesz precyzyjnie ustawić optymalną pozycję do siedzenia lub stania. Przewód zasilający o długości 3,1 m daje dużą swobodę w wyborze lokalizacji biurka z regulacją wysokości.

Solidna konstrukcja wykonana ze stali i plastiku gwarantuje regulowanemu biurku stabilność niezbędną do pracy biurowej. Mebel może znieść obciążenie do 50 kg. Biurko elektryczne ma subtelny szaro-brązowy kolor i z łatwością wpasuje się w każde otoczenie.

Blat biurka podnoszonego o powierzchni 1200 x 600 mm zapewnia dużo miejsca na sprzęt biurowy. Komputer, dokumenty, długopisy, a nawet filiżanki do kawy, wszystko ma swoje miejsce na płycie wiórowej powlekanej na brązowo, więc można pracować w sposób zorganizowany.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie