(4) Opinie

Produkt: EX10260003

|

Model: STAR_CHAIR_02

Fotel biurowy - obrotowy - jasnobrązowy

849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Atrakcyjny wygląd – krzesło z eleganckim jasnobrązowym obiciem
  • Łatwa obsługa – pneumatyczna regulacja wysokości siedzenia do 105 mm
  • Wytrzymałość – maksymalne obciążenie wynoszące 180 kg
  • Praktyczność – fotel obracający się o 360° + możliwość odchylenia się do tyłu
  • Komfort – dwa wygodne podłokietniki

OPIS PRODUKTU

Jasnobrązowy fotel biurowy Fromm & Starck

Fotel biurowy marki Fromm & Starck pozwoli wygodnie pracować w pozycji siedzącej. Ergonomiczna konstrukcja modelu STAR_CHAIR_02 z pewnością zostanie doceniona w biurach, szkołach, placówkach pocztowych, bibliotekach czy na uniwersytetach.

Krzesło obrotowe do biurka STAR_CHAIR_02 – opis

Elegancki design produktu znacząco podkreśli profesjonalny wygląd pomieszczenia, w którym się znajduje. Jest to zasługa m.in. jasnobrązowego obicia pasującego do każdego wnętrza. Wykorzystany materiał cechuje się wytrzymałością, a także łatwością czyszczenia.

Komfortowe użytkowanie wynika z zastosowania wypełnienia z gąbki tapicerskiej o gęstości 33,8 g/cm

Możliwość regulacji pozwoli dostosować model STAR_CHAIR_02 do aktualnych potrzeb. Ustawisz m.in. wysokość siedziska do 105 mm. W tym celu użyjesz wbudowanego podnośnika gazowego III klasy. Dodatkowo krzesło obrócisz o 360°, a także odchylisz się na nim do tyłu. Produkt wytrzyma obciążenie do 180 kg.

Zadbaj o komfort swój i swoich pracowników. Wybierz profesjonalny fotel biurowy marki Fromm & Starck. Solidna konstrukcja, łatwa regulacja oraz wygodne siedzisko to zalety przemawiające za kupnem modelu STAR_CHAIR_02. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.8

W oparciu o 4 opinii

08.02.2023

08.02.2023

Zdravím všechny zájemce. Tento produkt mohu hodnotu jako plně nekvalitní. Židle je užívána běžným uživatelem i byť je vychválena jako pevná, tak po 2 týdnech užívání se ulomilo (vytrhlo ze závitu) ovládání sedáku. Jelikož je dodavatel zahraniční, byť se to tváří jako český web, který to nabízí, neprovedl jsem reklamaci a křeslo si opravil. "čas věnovaný reklamaci a náklady by byl zcela jistě větší než oprava" :) No ale po dalších třech týdnech, se ulomilo kolečko.... jedno "vyměnil jsem"....druhé za dva dny.... "vyměnil jsem" Upozorňuji, že křeslo není na závodní terénu dráze, ale na krásném novém vinil, no a nyní čekám co bude dál :))). Závěrem, křeslo nedoporučuji, je to šunt.

08.02.2023

08.02.2023

Fotel nie ma regulacji oparcia wbrew temu co w opisie, nie da się odchylić oparcia fotel się buja odchylając do tyłu caly ale nie zmienia się kąt między oparciem a siedziskiem