W obniżonej cenie

Produkt: EX10260358

|

Model: STAR_DD_05

Ścianka działowa biurkowa - 600 x 400 mm - szkło hartowane

289,00 zł 319,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 319,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duża powierzchnia – ścianka o wymiarach 600 x 400 mm
  • Uniwersalność – chroni pracowników i klientów w biurach, gabinetach kosmetycznych czy w restauracjach
  • Bezpieczeństwo – zapobiega bezpośredniemu kontaktowi z wirusami, śliną czy bakteriami
  • Praktyczność – dwie nóżki pozwalają łatwo ustawić ściankę na blacie
  • Higieniczność – materiał jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji

OPIS PRODUKTU

Większe bezpieczeństwo w biurze lub salonie kosmetycznym ze ścianką działową na biurko

Szukasz bezpiecznego i praktycznego rozwiązania, aby chronić swoich pracowników w biurze? A może chcesz podnieść standardy higieny w swojej restauracji lub salonie kosmetycznym? Biurkową ściankę działową Fromm & Starck wygodnie postawisz i zapewnisz skuteczną ochronę przed wirusami lub bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową. Stwórz osobistą przestrzeń dla swoich pracowników i klientów, w której poczują się bezpiecznie!

Wystarczy postawić – ścianka biurkowa Fromm & Starck

Ścianka działowa o wymiarach 600 x 400 mm zapewnia ochronę pracownikom i klientom podczas pracy lub zabiegów przy stole. Przegrodę wykonano z półprzezroczystego szkła hartowanego. Tworzy to własną przestrzeń, która nie wydaje się całkowicie odizolowana, ale nadal zapewnia ochronę. Jest to również doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Ci na zachowaniu higieny w miejscu pracy!

Produkt jest łatwy w montażu i może być używany w zależności od potrzeb. Wystarczy przymocować ściankę działową o grubości 9 mm do stołu za pomocą nóżek. Fromm & Starck, Twój ekspert od materiałów biurowych, oferuje różne rozmiary, które możesz wybierać i łączyć ze sobą. Ekran ochronny tworzy bezpieczne miejsca pracy, w których pracownicy i klienci czują się jednakowo bezpiecznie. Sprawdzi się też w restauracjach, gdzie możesz dyskretnie zapewnić większą higienę nawet w ciasnych warunkach.

Wysokiej jakości materiał nie zawiera substancji toksycznych i może być bezpiecznie stosowany w różnych miejscach. Wszystkie powierzchnie są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji, co oznacza, że spełniają najwyższe standardy higieny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA