Produkt: EX10260394

|

Model: STAR_MCAB_48

Szafa metalowa skrytkowa - 3 szafki - zamykana - 60 kg

719,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalna – może być używana w biurach, bibliotekach, muzeach czy na basenach
  • Bezpieczeństwo – z zamkiem 3-punktowym
  • Pojemność – 3 szafki o łącznej nośności 60 kg
  • Praktyczność – szczeliny wentylacyjne i miejsca na etykiety
  • Solidność – wytrzymała konstrukcja ze stali (0,6 mm) z powłoką z żywicy epoksydowej

OPIS PRODUKTU

Zamykana szafa metalowa do biura, szkoły lub na basen

Niezależnie od tego, czy chcesz bezpiecznie przechować telefon komórkowy, ważne dokumenty, portfel lub inne rzeczy osobiste, wszystko schowasz w szafie metalowej marki Fromm & Starck z 3 zamykanych drzwi. Eleganckie połączenie szarości i antracytu sprawia, że szafka wzbogaci każde wnętrze oraz wyposażenie biura.

Bezpieczna i stabilna – szafa skrytkowa z asortymentu Fromm & Starck

Dzięki solidnej konstrukcji i 3 oddzielnie zamykanym skrytkom szafa metalowa jest nieodzownym meblem w każdym biurze, warsztacie i bibliotece. Wszystkie drzwiczki mają po dwa klucze. W ten sposób niezawodnie zabezpieczysz zawartość szafek przed nieupoważnionymi osobami. Praktyczne miejsca na etykiety ułatwią przyporządkowanie poszczególnych przegródek. Dodatkowo każda komora zawiera wieszak na ubrania i półkę, a otwory wentylacyjne zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Szafa skrytkowa metalowa z asortymentu Fromm & Starck to stabilny i wyjątkowo trwały produkt, który znosi obciążenie do 60 kg. Trwała wielofunkcyjna konstrukcja wykonana jest ze stali (0,6 mm) pokrytej żywicą epoksydową. Za pomocą zrozumiałej instrukcji i dostarczonych materiałów montażowych szybko i łatwo zmontujesz szafę ubraniową, aby w parę chwil była gotowa do użycia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie