W obniżonej cenie

Produkt: EX10090355

|

Model: HT-LS-5000

Łuparka do drewna - siła nacisku 5 t - 2200 W - Ø250 mm

1729,00 zł 2029,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2029,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – dzięki sile nacisku 5 t szybko i bez wysiłku przerąbiesz zarówno twarde, jak i miękkie kłody
  • Niezawodność – silnik 2200 W zapewnia płynną pracę
  • Szybkość – duża prędkość klina rozłupującego 9 cm/s i automatyczny powrót z prędkością 6 cm/s
  • Efektywność – w ciągu godziny rozłupuje do 240 kłód o maksymalnej długości 520 mm i średnicy 250 mm
  • Mobilność – stabilna konstrukcja wykonana ze stali i aluminium, którą łatwo przestawisz na dwóch kółkach
  • Bezpieczeństwo – obsługa dwoma rękami i zintegrowana osłona spełniają obowiązujące dyrektywy UE dotyczące ochrony

OPIS PRODUKTU

Przyspiesz rąbanie drewna opałowego dzięki efektywnej łuparce do drewna

Zaopatrz się w drewno opałowe przed nadchodzącą zimą. Dzięki łuparce do drewna od hillvert znacznie ułatwisz sobie pracę. Skutecznie i szybko przerąbiesz kłody dzięki wydajnej hydraulicznej maszynie do rozłupywania. Zostaw siekierę w składziku i przygotuj opał na zimę!

Elektryczna rozłupywarka do drewna z mocnym silnikiem 2200 W

Niezależnie od tego, czy chodzi o drewno miękkie czy twarde, poziomą łuparką do drewna z siłą nacisku 5 ton bez wysiłku przerąbiesz każdą kłodę. Stół roboczy z koszem ochronnym zapewnia odpowiednie zabezpieczenie. Funkcja Start-Stop, dzięki której zawsze masz kontrolę nad pracą łuparki, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Dopasuj płynnie rozłupywarkę do drewna do rozmiaru kłody. Klin rozłupujący przechodzi przez pieńki z prędkością 9 cm/s i automatycznie wraca z prędkością 6 cm/s. W ten sposób bez większego wysiłku rozdzielisz do 240 kłód na godzinę. Niezawodny silnik o mocy 2200 W pracuje na łatwo dostępnym zasilaniu domowym 230 V.

Łuparka do drewna przeznaczona jest do kłód o długości do 520 mm i średnicy 250 mm. W ofercie marki hillvert znajdziesz też modele do pieńków o innych wymiarach. Możliwość regulacji wysokości stołu roboczego w zakresie 70-100 cm pozwala osiągnąć idealną pozycję do pracy.


Solidna konstrukcja wykonana ze stali i aluminium jest niezwykle wytrzymała i gwarantuje wieloletnie użytkowanie łuparki. Dla łatwego i bezpiecznego transportu urządzenie wyposażone jest w dwa duże koła o średnicy 140 mm. 

Łuparka spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa, które odpowiadają unijnej normie EN 609:2017. Wyposażona jest w kratkę ochronną, która chroni przed odpryskami drewna. Do pracy wykorzystaj system dwuręcznej obsługi. Nie musisz trzymać drewna, jest ono bezpiecznie prowadzone przez konstrukcję stołu. W celu bezpiecznego użytkowania zalecamy noszenie odpowiedniej odzieży ochronnej.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie