Nowy

Produkt: EX10090495

|

Model: HT-MD-500B

Taczka spalinowa - na gąsienicach - do 500 kg - 6.7 kW

11 229,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – skrzynia ładunkowa o wymiarach 950 x 680 x 465 cm i ładowności 500 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 6.7 kW i trzema biegami do przodu i jednym wstecznym
  • Zwrotność – kierunek jazdy łatwo ustawisz za sprawą uchwytu + rozstaw gąsienic 180 mm do jazdy po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja stalowa z silnikiem niewymagającym konserwacji

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem gąsienicowym i praktyczną skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Mini wywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 500 kg. Dlatego tak świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Trzy biegi do przodu i jeden do tyłu! Łatwa w manewrowaniu miniwywrotka gąsienicowa

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. W zależności od obciążenia i powierzchni możesz wybrać jeden z trzech biegów lub bieg wsteczny. Dzięki rozstawowi gąsienic 180 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 15° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 6.7 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Konstrukcja skrzyni ładunkowej taczki z napędem jest bardzo dobrze przemyślana. Dzięki częściom bocznym o wysokości 46,5 cm i powierzchni ładunkowej 68 x 95 cm bez problemu przetransportujesz duże ilości materiałów i narzędzi. Skrzynia ładunkowa przechylana o 62° umożliwia szybki rozładunek materiałów sypkich przy minimalnym wysiłku dzięki sprężynie gazowej. Taczka spalinowa na gąsienicach przekonuje długą żywotnością. Dba o to solidna i wytrzymała stalowa konstrukcja oraz silnik niewymagający konserwacji. Maszyna posiada zawór, którym zakręcisz dopływ paliwa.

DANE TECHNICZNE