Nowy

Produkt: EX10090498

|

Model: HT-MD-500D

Taczka spalinowa - na gąsienicach i z łyżką - do 500 kg - 4.5 kW

21 979,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – skrzynia ładunkowa o wymiarach 1230 x 660 x 500 cm i ładowności 500 kg z łyżką
  • Moc – z silnikiem benzynowym 4.5 kW i trzema biegami do przodu i jednym wstecznym
  • Zwrotność – kierunek jazdy łatwo ustawisz hydraulicznie, rozstaw gąsienic 180 mm do jazdy po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja stalowa z silnikiem niewymagającym konserwacji

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem gąsienicowym i praktyczną skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową wyposażoną w łyżkę. Mini wywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 500 kg. Dlatego tak świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Trzy biegi do przodu i jeden do tyłu! Łatwa w manewrowaniu miniwywrotka hillvert

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą systemu hydraulicznego. Umożliwia on regulację prędkości, kierunku jazdy oraz skrzyni z łyżką.  Dzięki rozstawowi gąsienic 180 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 15° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 4.5 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Konstrukcja skrzyni ładunkowej taczki z napędem jest bardzo dobrze przemyślana. Dzięki częściom bocznym o wysokości do 50 cm i powierzchni ładunkowej o wymiarach 66 x 123 cm z łatwością pomieści duże ilości ziemi i przedmioty. Jej załadunek odbywa się za pomocą przedniej łyżki hydraulicznej. Za sprawą skrzyni, którą hydraulicznie przechylisz o 60°, szybko i bez wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa na gąsienicach przekonuje długą żywotnością. Dba o to solidna i wytrzymała stalowa konstrukcja oraz silnik niewymagający konserwacji. Maszyna posiada zawór, którym zakręcisz dopływ paliwa.

DANE TECHNICZNE