(1) Ocena

Produkt: EX10061601

|

Model: MSW-STC-250

Nóż do styropianu - 250 W - do 600°C

819,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – czyste cięcie płyt izolacyjnych wykonanych ze styropianu do grubości 250 mm
  • Szybkość – bezstopniowa regulacja temperatury za pomocą pokrętła do 600°C
  • Poręczność – kompaktowa konstrukcja i 3-metrowy kabel zapewniają maksymalną swobodę ruchów
  • Skuteczność – hartowane ostrze i jego szybka wymiana
  • Wszechstronność – płynne cięcie materiałów izolacyjnych, takich jak styropian (EPS) itp.

OPIS PRODUKTU

Nóż do styropianu - 250 W

Nóż do styropianu marki MSW to uniwersalne narzędzie do cięcia, kształtowania i wycinania rowków w tworzywach takich jak polistyren ekstrudowany (XPS), polietylen, polipropylen, styrodur i innych tego rodzaju stosowanych np. przy docieplaniu budynków. Model MSW-STC-250 sprawdzi się nie tylko w firmach budowlanych, ale również magazynach i firmach kurierskich, gdzie używa się styropianu do zabezpieczania przesyłek. 

Nóż do cięcia styropianu MSW – opis

Maksymalna temperatura cięcia wynosi 600°C i jest regulowana bezstopniowo. Ostrze nagrzewa się w ciągu kilku sekund. Cięcie termiczne pozwala zachować dużą precyzję pracy nawet podczas wycinania skomplikowanych kształtów oraz porządek. Pozostawia gładkie krawędzie i nie wymaga sprzątania styropianowych wiórków. 

Obsługa noża termicznego jest prosta dzięki małemu oporowi materiałów. Ostrze o długości 265 mm lekko przesuwa się przez obrabiane tworzywo i przetapia je na maksymalną głębokość 250 mm. 

Sprzęt MSW ma długą żywotność. Doskonale sprawdzi się w profesjonalnym użytku. Podobniej jak inne noże do styropianu tej marki jest precyzyjny, poręczny i wydajny. 

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

16.01.2022

Leider nicht ganz die Qualität, die ich erwartet habe ! Beim schneiden von dickerem Material und durch die Wärm verbiegt sich die Klinge !