Produkt: EX10061627

|

Model: MSW-PROFRAME- 250

Ramię wychylne do wciągarki - 250 kg

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Siła – utrzymuje ładunki do 250 kg
  • Praktyczność – ramię o długości 1100 mm do wciągarki Proliftor 250 z MSW
  • Elastyczność – można je obracać w promieniu 180°
  • Bezpieczeństwo – można je zamontować na rusztowaniach i ścianach
  • Profesjonalizm – dołączone akcesoria montażowe i instrukcja obsługi

OPIS PRODUKTU

Ramię wychylne do wciągarki dla wciągarek do 250 kg z MSW

Ramię wychylne do wciągarki MSW-PROFRAME- 250 marki MSW to elastyczne rozwiązanie dla wciągarki linowej. Można je łatwo zamontować na rusztowaniu lub na ścianie. Utrzymuje do 250 kg. Twoja wciągarka linowa Proliftor 250 marki MSW jest zawsze gotowa do użycia tam, gdzie je potrzebujesz i może być dostosowana do każdego podnoszenia.

Elastyczne ramię wychylne o promieniu 180°

Ramię wychylne można obracać o 180°. Zwłaszcza na rusztowaniach, na których można je swobodnie montować, ten szeroki promień obrotu znacząco ułatwia precyzyjne podnoszenie. Dzięki wysięgnikowi o 1100 mm masz maksymalną swobodę ruchów, jakiej potrzebujesz dla wciągarki linowej.

Dzięki udźwigowi 250 kg możesz bezpiecznie transportować różne komponenty lub materiały robocze przy pomocy wysięgnika do wciągarki. Zapewnia to solidna stalowa konstrukcja, która jest w stanie wytrzymać naprężenia związane z obracaniem i podnoszeniem nawet w trudnych warunkach.

Komplet dołączonych akcesoriów montażowych zawiera wszystkie ważne części do łatwego i bezpiecznego mocowania ramienia wychylnego do wciągarki MSW-PROFRAME- 250. Zaciski służą do montażu na rusztowaniach i słupach. Ramię obrotowe można łatwo zamontować na ścianie za pomocą odpowiednich kołków i śrub. Dla pewności instrukcja obsługi zawiera wszystkie ważne informacje dotyczące umieszczania sprzętu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA