(1) Ocena

Produkt: EX10440014

|

Model: CP 514-350

Piła do betonu - ręczna - 4,000 W - głębokość cięcia: 125 mm

4449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Moc – silnik benzynowy o mocy 4,000 W skutecznie napędza tarczę tnącą
  • Wydajność – duża tarcza tnąca o średnicy 350 mm i głębokości cięcia 125 mm
  • Poręczność – system antywibracyjny z 5 sprężynami zapewnia bezpieczne cięcie
  • Praktyczność – łatwy automatyczny start i elektroniczny układ zapłonowy umożliwiają prosty zimny lub ciepły start w trzech etapach
  • Bezpieczeństwo – centralny wyłącznik awaryjny niezawodnie zatrzymuje przecinarkę w razie potrzeby

OPIS PRODUKTU

Wydajna przecinarka do materiałów budowlanych

Piła do betonu marki Norton Clipper to sprzęt, który zapewnia świetne wyniki na placu budowy. Potężny silnik benzynowy o mocy 5,4 KM uruchamia tarczę i bez wysiłku przecina elementy betonowe, murowane z cegieł lub płyty chodnikowe. Polegaj na maszynach budowlanych Norton Clipper, które wytrzymają nawet największe obciążenia.

Przecinarka do betonu benzynowa z dużą tarczą do doskonałych wyników

Piła do betonu może być pewnie i bezpiecznie obsługiwana obiema rękami, nawet przy trudniejszych pracach. Tylny uchwyt oraz dobre rozłożenie ciężaru zapewniają precyzyjne manewrowanie i w efekcie skuteczne przecinanie betonu. Wspiera je system antywibracyjny z pięcioma sprężynami. Zimny lub ciepły start jest równie łatwy. Elektroniczny układ zapłonowy oferuje do tego trzy poziomy bez konieczności ręcznego ssania. Wytrzymała linka rozrusznika ma długą żywotność.

Silnik benzynowy 4,000 W o prędkości obrotowej 4450 obr./min zapewnia moc niezbędną do bezpiecznego cięcia nawet twardych materiałów budowlanych. W tym celu napędza dużą tarczę tnącą o średnicy 350 mm z elastycznym paskiem klinowym, która może łatwo przecinać elementy do głębokości 125 mm. W celu zwiększenia efektywności przecinarka wyposażona została w wielostopniowy filtr powietrza z pulsującym przepływem oraz kołyskę, która zapobiega zapychaniu się filtra.

Dzięki przecinarce większość prac przy budowie dróg lub budynków można wykonać szybko i sprawnie. Silniki benzynowe mają jeszcze jedną cenną zaletę: nie wymagają podłączenia zasilania ani użycia irytujących kabli, które utrudniałyby pracę.

Przecinarka jest nie tylko wydajna, ale także bezpieczna. Centralnie umieszczony wyłącznik awaryjny zatrzymuje urządzenie natychmiast po jego wciśnięciu. Osłona tarczy zapewnia bezpieczeństwo podczas obsługi sprzętu. Pojemność zbiornika na benzynę wynosi 0,9 l. Wypełnia się go mieszanką benzyny (92 RON) z olejem. Korek zbiornika wyposażono w zabezpieczenie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

08.02.2023

Stark gebraucht, gut funktioniert!