W obniżonej cenie

Produkt: EX10040488

|

Model: PHY-FW-1

Kółka do fotela - 5 sztuk

139,00 zł 149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Płynna jazda – wyjątkowo płynna praca kół o standardzie 2,5”
  • Ochrona – zapobiegają zarysowaniom i uszkodzeniom podłóg
  • Wszechstronność – idealne na powierzchnie typu drewno, wykładzina, parkiet, laminat, granit, marmur i inne podłogi z kamienia
  • Uniwersalność – pasuje do wszystkich popularnych foteli biurowych i gabinetowych
  • Wygoda – szybki i łatwy montaż

OPIS PRODUKTU

Kółka do fotela idealne do twardych podłóg

Kółka do fotela marki physa zapewnią Ci sukces! Niezależnie od tego, czy siedzisz na fotelu gamingowym, czy krześle obrotowym dla kadry kierowniczej – dzięki kółkom gładko przesuniesz mebel po podłodze. Chronią one wszelkie rodzaje wykładzin (od parkietu po lastryko) przed uszkodzeniem i zarysowaniami.

Kółka do mebli – łatwe w montażu i o długiej żywotności

W przeciwieństwie do większości fabrycznie zamontowanych kółek wymienne kółka marki physa wykonano z miękkiego poliuretanu. Dlatego też nie niszczą podłóg. Materiał amortyzuje wstrząsy, co gwarantuje niski poziom wibracji oraz cichą pracę. Niemniej tworzywo to jest bardzo wytrzymałe, dlatego kółka posłużą długo i pomyślnie. Dzięki wysokości 82 mm i średnicy 63 mm pasują do większości krzeseł. Dodatkowo subtelna czarna kolorystyka dobrze komponuje się z niemal każdym wzorem tapicerki.

Instalacja jest bardzo prosta i nie wymaga narzędzi. Oryginalne kółka są po prostu wyciągane z podstawy krzesła. Następnie sworzeń kółka zapasowego wsuwa się głęboko w uwolniony uchwyt, aż zostanie mocno zakotwiczony. Czynność powtarzamy z resztą kół. Zestaw zawiera łącznie 5 kółek.

DANE TECHNICZNE