Produkt: EX10040339

|

Model: PHY-KM-3

Nerka - model anatomiczny - skala 1,5:1

179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – bardzo szczegółowy powiększony model nerki (skala 1,5:1)
  • Trwałość – wykonanie z wysokiej jakości PVC
  • Akcesoria – podstawa w zestawie
  • Niezastąpiony – świetny element wyposażenia gabinetu lekarskiego i szkolnej klasy
  • Wygoda – ułatwia naukę anatomii człowieka

OPIS PRODUKTU

Model anatomiczny nerki physa

Podczas nauki anatomii człowieka nieocenioną pomocą okaże się model nerki marki physa. Jest to doskonały produkt zarówno dla szkół czy uczelni, jak i gabinetów lekarskich. Model PHY-KM-3 ułatwi zaprezentowanie poszczególnych elementów tej części ciała.

Model budowy nerki PHY-KM-3 – opis

Wysoka dokładność wykonania sprawia, że model precyzyjnie obrazuje całą budowę nerki w powiększeniu (skala 1,5:1). Przekrój ukazuje korę nerki, jej naczynia, a także miedniczkę nerkową. Poza narządem uwzględniono też nadnercze, naczynia nerkowe i nadnerczowe oraz górną część moczowodu.

Zastosowanie solidnych materiałów wpływa na trwałość modelu PHY-KM-3. Do jego stworzenia wykorzystano bowiem mocne PVC. Jego struktura zapewnia bardzo realistyczny efekt, a dodatkowo jest łatwy w czyszczeniu. Produkt ustawisz na dołączonej podstawie.

Potrzebujesz materiałów dydaktycznych na lekcje anatomii, a może szukasz tematycznej dekoracji do gabinetu lekarskiego? Anatomiczny model nerki marki physa jest właśnie dla Ciebie! Wysoka jakość wykonania modelu PHY-KM-3 z pewnością pomoże w nauce i nie tylko. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie