(1) Ocena

Produkt: EX10240034

|

Model: ST-KS-200N

Sejf na klucze - szyfr

119,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – 4-cyfrowy mechanizm blokujący
  • Wytrzymałość – solidna i odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja
  • Przestrzeń – sporo miejsca wewnątrz na klucze
  • Wygoda – prosty montaż do ściany
  • Praktyczność – łatwo dostępny przycisk RESET

OPIS PRODUKTU

Sejf na klucze Stamony

Sejf na klucze ST-KS-200N marki Stamony to rozwiązanie dla osób, które regularnie udostępniają klucze osobom trzecim. Pozwala w bezpieczny sposób przechować zestaw kluczy, pilota do bramy lub samochodu, kartę dostępową albo dowolne inne nieduże przedmioty. Mechanizm zamka gwarantuje, że do środka dostaną się tylko ci, którzy znają kod.

Kasetka na klucze z szyfrem – cechy

Bezpieczeństwo ukrytych w skrzynce przedmiotów zostało zapewnione dzięki wysokiej klasy 4-cyfrowemu zamkowi szyfrowemu. Aż 10 tys. możliwych kombinacji skutecznie zniechęca przed próbą odgadnięcia właściwej. Kod otwierający szafkę ST-KS-200N użytkownik zmienia samodzielnie. Służy do tego przełącznik RESET ukryty wewnątrz komory. Czynność jest prosta i po kolei wyjaśniona w instrukcji obsługi.

Wzorowa wytrzymałość produktu niemieckiej marki Stamony to zasługa solidnej konstrukcji ze stopu aluminium. Zastosowany materiał bardzo dobrze chroni zawartość kasetki przed próbą siłowego dostania się do środka, a w dodatku wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne. Śmiało można więc umieścić sejf na klucze na zewnątrz.

Wygodę użytkowania zapewnia stosunkowo duża ilość miejsca wewnątrz skrytki. W efekcie mieści jednocześnie kilka kluczy.

Za prosty i szybki montaż odpowiadają dołączone akcesoria oraz wywiercone otwory w tylnej części skrzynki. Przy ich zastosowaniu trwale umieścisz skrytkę na dowolnej płaskiej powierzchni, np. na ścianie domu, garażu czy warsztatu.

Sejf na klucze z zamkiem szyfrowym Stamony to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych metod – ukrywania kluczy pod wycieraczką czy w doniczce. Ułatwia przekazywanie dostępu do domu pod nieobecność właścicieli, np. nowym lokatorom, obsłudze sprzątającej czy dzieciom wracającym ze szkoły.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.0

W oparciu o 1 ocenę

14.10.2021

Guter Artikel allerdings zu klein für mehrere Schlüsselbunde, einfache Bedienung.