W obniżonej cenie

Produkt: EX10240085

|

Model: ST-KS-400

Skrzynka na klucze - 10-cyfrowy zamek szyfrowy - montaż ścienny

109,00 zł 119,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 119,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – 10-cyfrowy zamek szyfrowy z 1 000 000 możliwych kombinacji cyfr
  • Ochrona – przycisk resetowania wewnątrz skrzynki na klucze, aby zmienić kod
  • Przestronność – duże wnętrze z miejscem na kilka kluczy
  • Wytrzymałość – odporna na warunki atmosferyczne, trwała konstrukcja ze stopu aluminium
  • Prostota – wstępnie nawiercone otwory w tylnej części ułatwiają montaż na ścianie

OPIS PRODUKTU

Czysto i bezpiecznie! Zamykany sejf na klucze z zamkiem szyfrowym

Nie masz pewności, czy pod wycieraczką schować klucz do drzwi wejściowych, piwnicy lub garażu? W takim razie praktyczny sejf na klucze od Stamony jest właśnie dla Ciebie! Dzięki zamykanej i odpornej na warunki atmosferyczne kasetce na klucze mocowanej do ściany możesz umieścić odpowiednie klucze w dowolnym miejscu, nawet na zewnątrz.

Ważne klucze są zawsze pod ręką w skrytce na klucze z przemysłowej linii Stamony

Dlaczego masz wszędzie nosić ze sobą pojedyncze lub zapasowe klucze, ryzykując ich zgubienie? Sejf na klucze jest bardzo dobrze zabezpieczony przed nieuprawnionym dostępem 10-cyfrowym zamkiem szyfrowym. Matematycznie daje to 1 000 000 kombinacji liczb, co sprawia, że złodzieje praktycznie nie są w stanie złamać zamka. Ujawniaj aktualnie poprawną kombinację tylko zaufanym osobom, które upoważniasz do dostępu. Aby zmienić kod, musisz przesunąć małą dźwignię resetowania po wewnętrznej stronie drzwi sejfu. Następnie ustaw żądaną sekwencję cyfr i naciśnij dźwignię z powrotem, aby zapisać nowy kod.

Sejf na klucze wykonano z bardzo wytrzymałego stopu cynku i aluminium. Podobnie jak materiał, konstrukcja została opracowana w taki sposób, że nie da się jej otworzyć nawet uderzeniem młotka. Wnętrze sprzętu zapewnia dużo miejsca do bezpiecznego przechowywania kilku kluczy lub pęku kluczy. Zamek jest odporny na powiewy wiatru i warunki atmosferyczne. Dzięki temu skrzynka na klucze z kodem jest idealnym miejscem do bezpiecznego przechowywania kluczy w czystości i suchości.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie