(1) Ocena

Produkt: EX10030435

|

Model: SBS-LL-25

Laser krzyżowy - 40 m - 360° - tarcza

469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – samopoziomujący laser z trójnogiem i walizką
  • Wydajność – zasięg 25 metrów; linie 360°
  • Precyzja – dokładność pomiaru ±1 mm/5 m z wyjściem laserowym ≤ 1 mW
  • Efektywność – opcje ustawienia: 1 pozioma i 4 pionowe
  • Wysoka jakość – do półprofesjonalnego użytku

OPIS PRODUKTU

Laser krzyżowy do 40 m

Model SBS-LL-25 od Steinberg Systems nadaje się do wykorzystania w domu i w pracy. Sprawdzi się przy wszelkich zajęciach wymagających precyzyjnego wytyczenia linii prostych oraz wskazywania różnic wysokości. Laser poleca się m.in. stolarzom, hydraulikom, budowlańcom, specjalistom od instalacji elektrycznych i aranżacji wnętrz. Produkt jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu będzie odpowiedni także dla majsterkowiczów.

Laser samopoziomujący – opis

Precyzyjność modelu SBS-LL-25 to zasługa wysokiej dokładności ±2 mm/10 m, z jaką działają emitowane przez niego poziome i pionowe wiązki. Dzięki funkcji samopoziomowania (±4°) wiarygodny pomiar otrzymuje się nawet w przypadku ustawienia urządzenia na nierównej powierzchni. Długość fali lasera utrzymuje się na poziomie 635±5 nm. W dokładnej pracy pomagają włączane jednym przyciskiem poziome i pionowe linie 360°, które emitowane są dookoła urządzenia na wszystkich czterech ścianach.

Duży zasięg pracy lasera krzyżowego umożliwia jego wykorzystanie w każdych warunkach. Produkt jest w stanie poradzić sobie na powierzchni oddalonej o maksymalnie 40 metrów, przez co idealnie nadaje się do użytku również na zewnątrz pomieszczeń.

Solidne wykonanie produktu Steinberg Systems pozwala użytkownikowi na długotrwałe korzystanie z zakupionego sprzętu. SBS-LL-25 został wyprodukowany ze stali i wysokiej jakości tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, wodę oraz kurz. Świadczy o tym klasa ochrony IP54.

Wygodę korzystania z opisywanego modelu gwarantują jego poszczególne elementy. Na wyposażeniu urządzenia znajdują się: podpórka, 3 baterie AA, tarczka laserowa oraz materiałowa torba pozwalająca na spakowanie wszystkich części lasera, co wpływa na mobilność całego zestawu.

Wszechstronny produkt marki Steinberg Systems to połączenie funkcjonalności z niemiecką jakością wykonania. Jest on nie tylko użyteczny w różnych warunkach, ale również w pełni bezpieczny dla użytkownika – wykorzystuje laser klasy 2. Zamów laser krzyżowy SBS-LL-25 już teraz z dostawą pod wskazany adres, żeby samemu przekonać się o jego właściwościach.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023