(1) Ocena

Produkt: EX10030627

|

Model: SBS-THE-600

Tachimetr - elektroniczny - 600 m / 5 km

14 279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – opcja dokładności 2”/5”, z odbłyśnikiem (±2 mm+2 x 106·D)
  • Widoczność – duży wyświetlacz LCD
  • Nowoczesność – ulepszony system EDM
  • Funkcjonalność – kompensacja dwuosiowa
  • Praktyczność – interfejs USB i opcja karty SD

OPIS PRODUKTU

Tachimetr - elektroniczny - 600 m / 5 km

Nowoczesny tachimetr marki Steinberg Systems służy do pomiarów geodezyjnych w różnorodnym terenie. Dzięki wyposażeniu modelu SBS-THE-600 w profesjonalne oprogramowanie prace będą przebiegać szybko i sprawnie. Tachimetr odznacza się wysoką niemiecką jakością wykonania.

Tachimetr bezlustrowy SBS-THE-600 – opis

Duża wydajność wynika z możliwości przeprowadzenia pomiarów na duże odległości: bez lustra do 600 m, z jego użyciem – do 5 km. Dokładność to 2”/5”. Model SBS-THE-600 dysponuje ulepszonym systemem EDM oraz kompensatorem dwuosiowym.

Łatwa obsługa to efekt zastosowania klawiatury z 24 klawiszami oraz 6-wierszowego ekranu LCD z podświetleniem. Dzięki karcie SD oraz portowi USB można w wygodny sposób przenieść dane na komputer.

Szereg programów zapewnia komfortowe wykonywanie zadań w różnych warunkach. Tachimetr umożliwia drążenie tuneli, pracę w sieci triangulacyjnej, monitorowanie mostów oraz nasypów. Za pomocą programu drogowego można obliczyć trasę, definiując punkt początkowy, końcowy i parametry łuku.

Solidny i funkcjonalny tachimetr od Steinberg Systems posłuży geodetom do pomiarów, serwisantom do przeglądów instalacji oraz przyda się budowlańcom podczas prowadzenia robót w terenie. Zamów model SBS-THE-600 z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

17.08.2022

Steinberg est une meilleure affaires