Produkt: EX10030873

|

Model: SBS-LF-147

Wózek laboratoryjny - 2 półki po 58 x 41 x 15 cm - 2 szuflady - 40 kg

939,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki uzupełnione praktycznymi szufladami
  • Pojemność – półki po 58 x 41 x 15 cm i szuflady o wymiarach 25 x 26 x 7 cm oferują dużo miejsca na Twój sprzęt
  • Mobilność – 4 koła wykonane z tworzywa sztucznego (PVC) z dwoma hamulcami postojowymi oraz uchwytem do pchania
  • Wygoda – 1 elastyczny obracany o 360° kosz do szybkiego usuwania odpadów
  • Solidność – stabilna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej jest przystosowana do obciążenia 40 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz zawsze mieć swój sprzęt pod ręką? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego marki Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami i 2 szufladami.

Stabilny i mobilny! Wózek transportowy marki Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 58 x 41 x 15 cm, aby przechowywać przedmioty w zasięgu ręki. Ramki zapobiegają przypadkowemu spadnięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i przechowywanie sprzętów. Dodatkowe miejsce znajdziesz w szufladach o wymiarach 25 x 26 x 7 cm, które umieszczone są na dogodnej wysokości tuż pod górną półką.

Czy masz schowane urządzenia laboratoryjne oraz odczynniki w szafce lub w dodatkowym pomieszczeniu i chcesz teraz zabrać wszystko ze sobą do pokoju? Na wózku laboratoryjnym znajdziesz nie tylko dużo miejsca. Dzięki czterem kółkom oraz poręcznemu uchwytowi możesz szybko i łatwo przetransportować wszystko tam, gdzie jest to potrzebne! Materiał kół (PVC) jest bardzo delikatny i sprawdza się nawet w przypadku wrażliwych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. Wózek laboratoryjny jest też przystosowany do przewozu odpadów. Na słupku znajduje się praktyczny kosz na śmieci, który w zależności od potrzeb można obracać o 360°.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej o ładowności 40 kg imponuje dużą wytrzymałością. Użyty materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek doskonale sprawdza się również w wielu innych środowiskach, w których potrzebna jest mobilna i dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa!

DANE TECHNICZNE