Produkt: EX10030861

|

Model: SBS-LF-135

Wózek laboratoryjny - stal nierdzewna - 2 półki 61 x 40 x 13 cm - 2 szuflady - 20 kg

559,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Organizacja – 2 łatwo dostępne półki uzupełnione o 2 praktyczne szuflady
  • Przestronność – półki o wymiarach 61 x 40 x 13 cm i szuflady o wymiarach 21 x 31 x 8 cm oferują dużo miejsca na akcesoria
  • Mobilność – 4 koła wykonane z plastiku (PCV) z dwoma hamulcami + dwa uchwyty do pchania
  • Praktyczność – wszechstronny, obracany o 360° kosz do wygodnego wyrzucania śmieci
  • Solidność – mocna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej jest przystosowana do obciążenia 20 kg

OPIS PRODUKTU

Na mobilnym wózku laboratoryjnym ze stali nierdzewnej wszystko jest zawsze pod ręką

Lubisz mieć wszystko na oku, a jednocześnie w zasięgu ręki? Skorzystaj z wózka laboratoryjnego Steinberg Systems! Niezależnie od tego, czy chodzi o statywy, probówki, płyny czy ręczniki papierowe, Twój sprzęt jest zawsze dobrze zorganizowany na wózku z 2 półkami i 2 szufladami.

Stabilny i mobilny! Wózek półkowy Steinberg Systems

Użyj 2 półek o wymiarach 61 x 40 x 13 cm, aby mieć najpotrzebniejsze przybory blisko siebie. Przyspawane ramki zapobiegają przypadkowemu zsunięciu rzeczy. Jednocześnie jedna strona jest otwarta, co ułatwia wyjmowanie i układanie. Dodatkowe miejsce do przechowywania znajdziesz w 2 szufladach o wymiarach 21 x 31 x 8 cm, które umieszczone są na wygodnej wysokości pod górną półką.

Chcesz zabrać wszystko z szafki lub innego pomieszczenia i mieć to w zasięgu ręki? Dzięki czterem kółkom oraz poręcznym uchwytom szybko i łatwo przetransportujesz przybory tam, gdzie są akurat potrzebne! Koła z plastiku (PCV) nie zarysują nawet delikatnych podłóg. Aby zapewnić niezbędną stabilność, po prostu zaciągnij dwa niezawodne hamulce postojowe. Wózek laboratoryjny jest nawet przystosowany do odpadków. Na bocznej rurce znajduje się praktyczny kosz na śmieci, który obrócisz o 360° w zależności od potrzeb.

Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej wózek transportowy imponuje stabilną konstrukcją o udźwigu do 20 kg. Użyty materiał jest niezwykle łatwy w pielęgnacji i trwały, dzięki czemu wózek laboratoryjny nie zawiedzie Cię nawet przy codziennym użytkowaniu. Oprócz zastosowania w laboratorium wózek nadaje się również do wielu innych miejsc, w których potrzebny jest mobilny i dobrze zorganizowany sprzęt do przechowywania!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie