Produkt: EX10030777

|

Model: SBS-MD-20

Wykrywacz metali - głębokość wykrywania do 24 cm - Ø25 cm

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – wykrywacz lokalizuje nawet małe obiekty (monety itp.) znajdujące się na głębokości do 24 cm
  • Wszechstronność – pięć różnych funkcji wyszukiwania: wszystkie metale, dyskryminacja, zapamiętywanie, biżuteria, namierzanie
  • Wodoodporność – wodoszczelna cewka do użytku w deszczu i płytkiej wodzie
  • Regulacja – wysuwane ramię teleskopowe o dł. 106-122 cm z podłokietnikiem dla łatwego manewrowania przez małych i dużych poszukiwaczy skarbów
  • Przejrzystość – wszystkie ważne funkcje i wyświetlacz panelu sterowania są dobrze widoczne

OPIS PRODUKTU

Wykrywacz metali idealny dla małych i dużych poszukiwaczy skarbów

Kto szuka, ten znajdzie! Niezależnie od tego, czy szukasz zagubionej obrączki w ogrodzie, skarbu w lesie, amunicji na starych polach bitew czy kabli w ścianie – wykrywacz metali marki Steinberg Systems pomoże Ci zlokalizować metalowe obiekty.

Znajdź złoto, srebro i inne metal za pomocą detektora metalu marki Steinberg Systems

Wyposażony w intuicyjny panel sterowania i wyświetlacz LCD, detektor metali znajduje nawet małe przedmioty, takie jak monety, pierścionki lub gwoździe, jeśli nie są zakopane głębiej niż 24 cm. Do dyspozycji masz pięć różnych trybów wyszukiwania: All Metal wykrywa wszystkie rodzaje metalu, ma automatyczną kompensację gruntu i jest bardzo czuły. Jeśli jednak wybierzesz Disc (dyskryminacja), wyświetlanie niektórych rodzajów metalu zostanie wyłączone w celu dokładniejszego zróżnicowania. Dzięki funkcji zapamiętywania możesz zapisać ustawienia. Z kolei tryb Jewelry rozpoznaje biżuterię, a Pinpoint dokładnie wskazuje miejsca, w których znajdują się poszukiwane przedmioty.

Sygnały dźwiękowe informują o znalezieniu metalowego obiektu. Wykrywacz metalu wyposażono w gniazdo słuchawkowe, dzięki czemu możesz blokować hałas otoczenia oraz nie przeszkadzać innym sygnałami emitowanymi przez detektor. Do urządzenia możesz podłączyć dowolne słuchawki z jackiem 3,5 mm. Głośność ustawisz za pomocą odpowiedniego kontrolera.

Zużycie energii jest bardzo niskie dzięki najnowszej technologii. Detektor metali jest zasilany dwiema bateriami 9 V i może być używany w dowolnym miejscu dzięki niewielkiej wadze. Ponadto teleskopowe ramię o długości 106-122 cm sprawia, że zarówno mali, jak i duzi poszukiwacze skarbów mogą korzystać ze sprzętu bez schylania się. Wyściełany podłokietnik wykrywacza gwarantuje maksymalnie efektywne i wygodne użytkowanie. Ponieważ cewka wyszukiwania jest wodoodporna i ma średnicę 25 cm, możesz znaleźć metalowe przedmioty nawet w deszczu, śniegu lub w płytkiej wodzie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie