Produkt: EX10050279

|

Model: ULX-RM-06

Mata gumowa - 92 x 92 x 1 cm - czarna

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielofunkcyjność – dla większego komfortu podczas chodzenia, aby uniknąć oznak zmęczenia, poślizgu i amortyzować wstrząsy
  • Wszechstronność – idealna do obiektów o dużej liczbie odwiedzających, w warsztatach, fabrykach i wilgotnych miejscach pracy lub w stajniach i na wybiegach
  • Trwałość – wysoka odporność na rozdarcia, warunki atmosferyczne i niewrażliwość na czynniki zewnętrzne
  • Bezpieczeństwo – dzięki wysokiej jakości antypoślizgowa mata zapobiega potykaniu się
  • Prosta obsługa – szybka w układaniu oraz łatwa w czyszczeniu i konserwacji

OPIS PRODUKTU

Wszechstronna mata gumowa od ulsonix

Wielofunkcyjna mata gumowa od ulsonix zapewnia komfort podczas chodzenia, zmniejsza zmęczenie w pracy oraz zapobiega poślizgnięciu się na mokrych powierzchniach. Jednocześnie amortyzuje wstrząsy, dlatego nadaje się również do ochrony przed drganiami pod maszynami i trenażerami domowymi lub jako mata do stajni. Solidna gumowa mata, z szerokim zakresem możliwych zastosowań, jest idealna w instytucjach o dużym natężeniu ruchu, takich jak urzędy, przedszkola, szkoły czy uniwersytety.  Wycieraczka gumowa ażurowa zapewnia również przyjemną, suchą i bezpieczną powierzchnię w warsztatach, fabrykach lub w wilgotnych miejscach pracy.

Spójna i trwała gumowa wycieraczka dla Twojego bezpieczeństwa

Dzięki wymiarom 92 x 92 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca do pochłaniania brudu i wilgoci przy wejściu lub w miejscu pracy. Kilka mat można łatwo połączyć i ułożyć na większej powierzchni. Specjalna struktura zapewnia doskonały efekt drenażu i zapobiega poślizgom na wilgotnych lub zaolejonych powierzchniach. Jednocześnie mata gumowa o grubości 1 cm amortyzuje wstrząsy, może zapobiegać uszkodzeniom spadających przedmiotów i minimalizuje zmęczenie. Wysoka jakość sprawia, że gumowa wycieraczka nie ślizga się na różnych powierzchniach, nie ma zagiętych rogów i sama nie zagraża potknięciem.

Wykonana z połączenia gumy naturalnej (NR) i gumy z recyklingu mata jest nie tylko wyjątkowo trwała, ale także bardzo wytrzymała. Niezawodnie sprawdza się przez wiele lat, zapewniając większe bezpieczeństwo, amortyzację i większą wygodę. Ponadto jest odporna na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Ponadto charakteryzuje się łatwością w czyszczeniu i utrzymaniu, dzięki czemu zawsze pozostawia schludne wrażenie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie