Nowy

Produkt: EX10250661

|

Model: UNI_STC_01

Kolektor rurowy - 15 rur - 120-150 l - 1.2 m² - -45 - 90°C

2529,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – idealny do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych i pensjonatach czy na kempingach i placach budowy
  • Wydajność – działa nawet przy słabym nasłonecznieniu
  • Siła – wysoka wydajność przy niewielkiej powierzchni 1.2 m²
  • Regulacja – ustawienie regulowane w zakresie 0–90° dzięki specjalnej ramie
  • Prostota – montaż możliwy bez specjalnej wiedzy technicznej

OPIS PRODUKTU

Światło słoneczne staje się gorącą wodą dzięki kolektorowi rurowemu dla 120-150 l

Przyjazny dla środowiska, ekonomiczny i wydajny – kolektor rurowy Uniprodo służy do podgrzewania wody użytkowej. Potężny kolektor słoneczny z 15 rurami imponuje wysoką wydajnością 120-150 l dziennie. Pozostaje niezwykle kompaktowy – idealny do domów jednorodzinnych, kwater wakacyjnych, kempingów i na place budowy.

Niskie straty ciepła dzięki rurowemu kolektorowi słonecznemu Uniprodo

Czy to do wody pod prysznic, czy do ogrzewania: nowoczesny kolektor rurowy działa niezwykle wydajnie, nawet w dni z małą ilością słońca. Dobrze przemyślana izolacja rur próżniowych zapewnia, że straty ciepła są niewielkie. Dzięki temu możesz niezawodnie podgrzewać wodę użytkową nawet przy zastosowaniu małego kolektora. Kompaktowy kolektor solarny obejmuje powierzchnię 1.2 m² i zapewnia wysoką wydajność 120-150 l. Zastosowane rury próżniowe mierzą Ø58 x 1800 mm. Możliwa temperatura pracy to -45 - 90°C.

Łatwa instalacja kolektora słonecznego rurowego na prawie wszystkich dachach

Montaż kolektora rurowo próżniowego jest prosty, więc możesz go przeprowadzić samodzielnie i bez specjalistycznej wiedzy. Solidną ramę uregulujesz w zakresie od 0 do 90°. W razie potrzeby dostosuj kąt padania, aby słońce optymalnie padało na kolektor rurowy. Kolektor rurowy możesz ustawić w dowolnym nasłonecznionym miejscu. Ciśnienie wody zawsze pozostaje na poziomie 6 barów.

DANE TECHNICZNE