Nowy

Produkt: EX10250656

|

Model: UNI_RS_001

Piec rakietowy - składany

449,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – koncentruje ciepło kominka dla uzyskania optymalnych rezultatów gotowania
  • Mobilny – kompaktowa konstrukcja łatwo się składa, co ułatwia przenoszenie
  • Trwałość – konstrukcja ze stali wysokowęglowej o grubości 2 mm (piec i płyta) oraz 1,5 mm (komin i półka) i powłoka żaroodporna
  • Elastyczność – jest zasilany paliwem od góry lub z boku
  • Praktyczność – po bokach dwie półki na podręczne przybory

OPIS PRODUKTU

Piec rakietowy sprawia, że palenisko jest bardziej efektywne niż kiedykolwiek

Piec rakietowy to idealny wybór dla entuzjastów przebywania na świeżym powietrzu, którzy potrzebują stabilnego i wydajnego miejsca do gotowania. Dzięki kompaktowej konstrukcji możesz go łatwo przetransportować i błyskawicznie rozłożyć. Palenisko rakietowe oferuje dwa miejsca do gotowania. Możesz na nich używać kociołków i patelni żeliwnych lub podobnych sprzętów kuchennych, które wytrzymują wysokie temperatury.

Składany i poręczny! Piecyk rakietowy turystyczny Uniprodo

Wytrzymała konstrukcja ze stali węglowej i odporna na ciepło powłoka sprawiają, że piec rakietowy stanowi doskonałą płytę kuchenną na kemping lub na podwórko. Po prostu użyj drewna, węgla lub pelletu jako paliwa do podsycenia ognia. Paliwo podawane jest do pieca od góry lub z boku przez dwa otwory. Zamknięty system z wysoką rurą kominową skupia ciepło, dzięki czemu możesz je jeszcze efektywniej wykorzystać do gotowania, pieczenia lub grillowania. Nad rurą znajduje się otwarta półka zbudowana z dwóch krzyżujących się elementów, na której bezpiecznie postawisz patelnie i garnki.

Piecyk rakietowy turystyczny możesz złożyć i przetransportować w dowolne miejsce za pomocą poręcznego uchwytu. Po rozłożeniu stoi stabilnie na czterech nogach. Po bokach oferuje dwa miejsca do przechowywania sprzętu do gotowania, talerzy lub dań gotowych do grillowania. Po użyciu  wygodnie usuniesz popiół z bocznej komory, co ułatwia czyszczenie.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie