Produkt: EX10280180

|

Model: WIE-CCD-200

Automatyczne drzwi do kurnika - timer / czujnik światła - zasilanie bateryjne - wodoodporna obudowa - dokładny pomiar wartości lumenów

899,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – sterowanie ręczne, świetlne i czasowe
  • Precyzja – dzięki dokładnemu pomiarowi wartości lumenów
  • Łatwa obsługa – intuicyjność dzięki panelowi sterowania LCD
  • Elastyczność – dzięki zasilaniu bateryjnemu i odporności na temperaturę do -18°C
  • Trwałość – dzięki solidnemu wykonaniu i wytrzymałym materiałom, takim jak plastik (ABS) i aluminium 

OPIS PRODUKTU

Mądrzejsze niż lis: automatyczne drzwi do kurnika marki Wiesenfield

Automatyczne drzwi do kurnika z profesjonalnego asortymentu rolniczego marki Wiesenfield to codzienna ulga dla hodowców drobiu. Eliminuje konieczność chodzenia do kurnika rano lub wieczorem i niezawodnie chroni drób przed kuną czy lisem. Wybór sterowania ręcznego, świetlnego lub czasowego gwarantuje optymalne działanie drzwi, które są automatycznie dostosowywane do indywidualnych warunków chowu.

Dłuższe spanie czy spontaniczna krótka wycieczka? Nie ma problemu z automatycznym zamykaniem kurnika

Dzięki zasilaniu bateryjnemu (4 x AA) automatyczne drzwi do kurnika są niezależne od połączeń elektrycznych i mogą być natychmiast uruchomione. Kontrolujesz czas otwierania oraz zamykania za pomocą intuicyjnego panelu z wyświetlaczem LCD. Oprócz zamykania ręcznego klapa ma cztery automatyczne tryby sterowania: rano i wieczorem za pomocą zegara lub oświetlenia, a także dwie możliwe kombinacje tych trybów (sterowane światłem rano oraz sterowane czasem wieczorem i odwrotnie). Dzięki precyzyjnemu pomiarowi wartości lumenów kontrola światła działa szczególnie niezawodnie.

Klapa do kurnika imponuje również solidną konstrukcją i związaną z tym trwałością. Obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa (ABS), drzwi i drążek natomiast z aluminium. Dzięki tej kombinacji materiałów drzwi do kurnika sprawdzają się doskonale nawet w niskich temperaturach do -18°C.

Ważna uwaga: przed złożeniem produktu pobierz i przeczytaj instrukcję obsługi oraz postępuj zgodnie z nią krok po kroku.

DANE TECHNICZNE