Produkt: EX10280391

|

Model: WIE-PETBED-103

Legowisko dla psa i kota - 106 x 60 x 21.5 cm - stal, tkanina Teslin - czarne

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wielkość – powierzchnia 106 x 60 x 21.5 cm oferuje dużo miejsca dla Twojego pupila
  • Przepuszczanie powietrza – dzięki oddychającej tkaninie i podwyższonej powierzchni do leżenia
  • Wygodny transport – leżankę możesz szybko złożyć i zdemontować, a dzięki niewielkiej wadze zabierzesz ją w dowolne miejsce
  • Stabilność – stalowe pręty i odporna na rozdarcia tkanina są bardzo trwałe
  • Łatwa pielęgnacja – wystarczy przetrzeć wodoodporny materiał ściereczką

OPIS PRODUKTU

Czarne legowisko dla psa i kota do przytulnej drzemki

Twój futrzasty przyjaciel zachowa spokój w upalne dni na przytulnym legowisku dla psa i kota. Sprzyjają temu podniesiona pozycja leżaka oraz przepuszczający powietrze materiał. Zimą oferujesz czworonożnemu pupilowi alternatywę dla zimnej podłogi. Zapewnij swojemu zwierzakowi wygodę i dobry przewiew przez cały rok!

Składana leżanka dla psa dla Twojego czworonożnego przyjaciela

Szukasz legowiska dla kota lub psa do użytku wewnątrz i na zewnątrz? Chcesz, aby było przenośne i łatwe w pielęgnacji? W takim razie dokonujesz właściwego wyboru, decydując się na legowisko dla psa. Leżanka stoi stabilnie na solidnej stalowej ramie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i na trawie, i twardym podłożu. Twoje zwierzę ma wystarczająco dużo miejsca na powierzchni 106 x 60 x 21.5 cm, aby się zrelaksować i wyprostować.

Zastosowany materiał jest niezwykle wytrzymały i trwały. Tkanina Teslin charakteryzuje się wodoodpornością oraz łatwą pielęgnacją. Wystarczy zetrzeć brud i kurz szmatką. Ponadto dzięki oddychającej strukturze i podwyższonej powierzchni do leżenia zapachy łatwiej się ulatniają.

W razie potrzeby złóż solidną stalową ramę na pół. Dzięki niewielkim rozmiarom po złożeniu legowisko dla psa i kota możesz schować, aby zaoszczędzić miejsce – czy to za ławką ogrodową, czy w szopie. Lekki sprzęt pasuje również do każdego bagażnika. Dzięki temu Twój zwierzak ma zawsze przytulne i znajome miejsce do odpoczynku, gdziekolwiek jesteś.

DANE TECHNICZNE