Nowy

Produkt: EX10280203

|

Model: WIE-HR-200

Refraktometr do miodu - Brix: 58-90% - zawartość wody: 10-33% - dokładność: 0,5%

299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Profesjonalność – poręczny i precyzyjny sposób oznaczania zawartości wody w miodzie
  • Precyzja – z dokładnością do 0,5% określ zawartość wody w przedziale 10-33% oraz zmierz stopnie Brixa w zakresie ilości cukru 58-90% (stopnie Baumé: 38-43°)
  • Regulacja – ustawienie ostrości
  • Łatwa obsługa – wyraźna skala z dużymi, czytelnymi cyframi
  • Trwałość – wykonanie z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło, miedź i wytrzymały plastik

OPIS PRODUKTU

Refraktometr do miodu dla słodkich efektów

Już odwirować, czy jeszcze poczekać? Refraktometr do miodu marki Wiesenfelda Ci to powie! Łatwy w użyciu, z precyzyjną skalą 1%, pozwoli w mgnieniu oka sprawdzić takie wartości, jak zawartość wody lub cukru w miodzie. Nawiasem mówiąc, powinno w nim być maksymalnie 20% wody (przy miodzie wrzosowym do 21,4%). W ten sposób unikniesz fermentacji. Postępuj bezpiecznie podczas produkcji miodu dzięki poręcznemu i precyzyjnemu refraktometrowi pszczelarskiemu!

Profesjonalny refraktometr pszczelarski z asortymentu rolniczego Wiesenfield

Ten mały i poręczny refraktometr o wymiarach 160 x 40 mm jest bardzo precyzyjny. Skala z podziałką 0,5% w czytelny sposób pokazuje zawartość wody w zakresie 10-33% oraz stopnie Brix – czyli ilość cukru – pomiędzy 58 a 90% (stopnie Baumé: 38-43°). Regulowana ostrość ułatwia zarówno obsługę, jak i wykonywanie precyzyjnych pomiarów.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło, miedź i trwałe tworzywo sztuczne, refraktometr pszczelarski przez wiele lat usprawni produkcję miodu. Po pomiarze bezpiecznie przechowasz sprzęt w pudełku. W zakresie dostawy znajdziesz również akcesoria, takie jak pipeta, butelka z roztworem i ściereczka do czyszczenia.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie