Nowy

Produkt: EX10280367

|

Model: WIE-SR-100

Stojak na siodło - wolnostojący - składany - stalowy - 80 kg

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – nadaje się do wszystkich typów siodeł
  • Stabilność – solidna rama z rur stalowych
  • Mobilność – składany i dzięki temu łatwy w transporcie
  • Praktyczność – z półką zapewniającą dodatkowe miejsce do przechowywania
  • Łatwe użytkowanie – prosty w obsłudze, konserwacji i magazynowaniu

OPIS PRODUKTU

Idealne w podróży. Uniwersalny składany stojak na siodło

Kochasz sporty jeździeckie? W takim razie wybierz stojak na siodło z Wiesenfield w sam raz dla Ciebie. Raz ustawiony w stodole, zawsze zapewnia miejsce do przechowywania siodła – na wygodnej wysokości i z dodatkową półką. Rama jest tak wyprofilowana, że bezpiecznie założysz każdy rodzaj siodła. Stojak pod siodło jest składany, a zatem szczególnie łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Solidny i przestronny stojak na siodło do wszystkich typów siodeł

Uchwyt na siodło szczególnie dobrze sprawdza się w podróży lub na turniejach, ponieważ ramę możesz po prostu złożyć. Dzięki temu jest łatwy do przenoszenia, a za sprawą niewielkich rozmiarów po złożeniu szybko go schowasz na małej przestrzeni.

Na stojaku bezpiecznie i profesjonalnie przechowasz siodło i akcesoria. Model uniesie do 80 kg. Idealnie nadaje się więc też do innych akcesoriów jeździeckich, takich jak buty czy szczotki, ponieważ na dole znajduje się dodatkowa półka.

Wieszak na siodło będzie Ci towarzyszył przez długi czas, ponieważ jest wykonany z wytrzymałej stali. Rury mają średnicę 22 mm, dzięki czemu produkt jest wyjątkowo trwały, stabilny i łatwy w pielęgnacji.

DANE TECHNICZNE