W obniżonej cenie

Produkt: EX10270002

|

Model: 1502-0002

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AA - LR06

59,00 zł 65,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 65,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Ekonomiczność – 20 sztuk w komplecie
  • Trwałość – doskonałe właściwości elektryczne
  • Uniwersalność – pasują do wszystkich urządzeń zasilanych bateriami AA
  • Długa żywotność – działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowo-węglowe
  • Praktyczność – niezależne źródło energii w przypadku awarii zasilania

OPIS PRODUKTU

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AA - LR06

Baterie przemysłowe alkaliczne marki Ansmann służą do zasilania i ładowania sprzętów codziennego użytku o średnim i dużym poborze mocy. Produkt 1502-0002 jest przeznaczony do użytku w gospodarstwach domowych, biurach oraz we wszystkich miejscach, w których korzysta się z przenośnych urządzeń zasilanych bateryjnie.

Baterie alkaliczne AA – charakterystyka

Długa żywotność ogniw 1502-0002 wynika z ich nowoczesnych i ulepszonych parametrów elektrycznych. Baterie alkaliczne mogą pochwalić się do 10 razy dłuższą żywotnością niż zwykłe akumulatory cynkowo-węglowe. Wraz z rozwojem technologicznym obecne modele alkaliczne są nawet do 40 razy bardziej wytrzymałe niż ich pierwsze prototypy. W oferowanym zestawie dostajesz aż 20 sztuk zasobników energii AA LR06 o napięciu znamionowym 1,5 V. 

Wysoka jakość ogniw to zasługa rygorystycznych testów przeprowadzonych w Niemczech i na Dalekim Wschodzie. Każdy produkt przechodzi szczegółową analizę pod kątem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Dodatkowo eksperci ds. jakości marki Ansmann regularnie monitorują zgodność produkowanych baterii z bardzo wysokimi standardami międzynarodowymi, tak by mogły pracować dłużej i wydajniej.

Uniwersalność baterii przemysłowych uwidacznia się w tym, jak wiele urządzeń można nimi zasilić. Zaleca się je stosować do sprzętów o średnim zużyciu energii (100-300 mAh): odtwarzaczy CD i MP3, pilotów TV, latarek, budzików, zegarów ściennych, przenośnych magnetofonów, aparatów fotograficznych itd. Ogniwa sprawdzą się też w przypadku, gdy potrzebujesz zasilić urządzenia o dużym zużyciu energii (powyżej 300 mAh) np. elektryczne notatniki, golarki, telefony bezprzewodowe, gry elektroniczne, aparaty cyfrowe, wagi, stacje meteorologiczne, urządzenia pomiarowe itd. Baterie alkaliczne stanowią również niezależne źródło energii w sytuacjach awaryjnych.

Bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego to kolejny atut oferowanego produktu. Akumulatory alkaliczne nie zawierają szkodliwych substancji – kadmu, ołowiu oraz rtęci. Wszystkie baterie, które mają w składzie toksyczne chemikalia, są oznaczane znakiem przekreślonego kosza na śmieci.

Szukasz sprawdzonych i wydajnych baterii, których nie trzeba ciągle wymieniać na nowe? Baterie przemysłowe 1502-0002 to trwałe i wygodne rozwiązanie dla osób, które korzystają z urządzeń zasilanych bateryjnie. Ogniwa marki Ansmann dzięki długotrwałej i precyzyjnej produkcji są znakomitym źródłem energii dla wielu sprzętów codziennego użytku o średniej i dużej konsumpcji oraz mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA