Darmowa przesyłka Najniższe ceny producenta 3 lata gwarancji konsumenckiej 30 dni na rezygnację

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AA - LR06

Ansmann
Producent: Ansmann

Wysyłka natychmiastowa
czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

55,00 zł
55,00 zł
Masz pytania do tego produktu? Zadzwoń!
68 300 5000

 
Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AA - LR06 Baterie przemysłowe alkaliczne marki...więcej

Baterie przemysłowe - alkaliczne - 1,5V - AA - LR06

Baterie przemysłowe alkaliczne marki Ansmann służą do zasilania i ładowania sprzętów codziennego użytku o średnim i dużym poborze mocy. Produkt 1502-0002 jest przeznaczony do użytku w gospodarstwach domowych, biurach oraz we wszystkich miejscach, w których korzysta się z przenośnych urządzeń zasilanych bateryjnie.

Baterie alkaliczne AA – charakterystyka

Długa żywotność ogniw 1502-0002 wynika z ich nowoczesnych i ulepszonych parametrów elektrycznych. Baterie alkaliczne mogą pochwalić się do 10 razy dłuższą żywotnością niż zwykłe akumulatory cynkowo-węglowe. Wraz z rozwojem technologicznym obecne modele alkaliczne są nawet do 40 razy bardziej wytrzymałe niż ich pierwsze prototypy. W oferowanym zestawie dostajesz aż 20 sztuk zasobników energii AA LR06 o napięciu znamionowym 1,5 V. 

Wysoka jakość ogniw to zasługa rygorystycznych testów przeprowadzonych w Niemczech i na Dalekim Wschodzie. Każdy produkt przechodzi szczegółową analizę pod kątem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Dodatkowo eksperci ds. jakości marki Ansmann regularnie monitorują zgodność produkowanych baterii z bardzo wysokimi standardami międzynarodowymi, tak by mogły pracować dłużej i wydajniej.

Uniwersalność baterii przemysłowych uwidacznia się w tym, jak wiele urządzeń można nimi zasilić. Zaleca się je stosować do sprzętów o średnim zużyciu energii (100-300 mAh): odtwarzaczy CD i MP3, pilotów TV, latarek, budzików, zegarów ściennych, przenośnych magnetofonów, aparatów fotograficznych itd. Ogniwa sprawdzą się też w przypadku, gdy potrzebujesz zasilić urządzenia o dużym zużyciu energii (powyżej 300 mAh) np. elektryczne notatniki, golarki, telefony bezprzewodowe, gry elektroniczne, aparaty cyfrowe, wagi, stacje meteorologiczne, urządzenia pomiarowe itd. Baterie alkaliczne stanowią również niezależne źródło energii w sytuacjach awaryjnych.

Bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego to kolejny atut oferowanego produktu. Akumulatory alkaliczne nie zawierają szkodliwych substancji – kadmu, ołowiu oraz rtęci. Wszystkie baterie, które mają w składzie toksyczne chemikalia, są oznaczane znakiem przekreślonego kosza na śmieci.

Szukasz sprawdzonych i wydajnych baterii, których nie trzeba ciągle wymieniać na nowe? Baterie przemysłowe 1502-0002 to trwałe i wygodne rozwiązanie dla osób, które korzystają z urządzeń zasilanych bateryjnie. Ogniwa marki Ansmann dzięki długotrwałej i precyzyjnej produkcji są znakomitym źródłem energii dla wielu sprzętów codziennego użytku o średniej i dużej konsumpcji oraz mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

 • Ekonomiczność – 20 sztuk w komplecie
 • Trwałość – doskonałe właściwości elektryczne
 • Uniwersalność – pasują do wszystkich urządzeń zasilanych bateriami AA
 • Długa żywotność – działają do 10 razy dłużej niż zwykłe baterie cynkowo-węglowe
 • Praktyczność – niezależne źródło energii w przypadku awarii zasilania

Co zrobić z baterią, gdy już się wyczerpie?

Zużytych baterii trzeba pozbywać się w specjalnie wyznaczonych do tego punktach. Znajdziesz je często w hipermarketach i sklepach elektronicznych. Nie należy wyrzucać baterii wraz z odpadami komunalnymi. Jesteś prawnie zobowiązany do zwrotu zużytych baterii jako użytkownik końcowy.

Czy te baterie są bezpieczne dla środowiska?

Oferowane baterie są bezpieczne dla środowiska, nie zawierają rtęci (Hg), kadmu (Cd) ani ołowiu (Pb). Baterie zawierające szkodliwe substancje są oznaczone symbolem przekreślonego kosza na śmieci.

Model 1502-0002
Nr katalogowy 10270002
Stan artykułu Nowy
Rodzaj baterii Alkaliczna
Rozmiar baterii Mignon
Napięcie znamionowe 1,5 V
Rozmiar ogniwa LR06, AA
Rodzaj opakowania Pudełko kartonowe
Liczba baterii 20 szt.
Pojemność 2700 mAh
Instrukcja obsługi Nie
Wymiary (DxSxW) 0,14 x 0,14 x 0,05 cm
Waga 0,03 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 7,00 x 6,00 x 5,00 cm
Waga wysyłki 0,50 kg

Oferujemy następujący komplet:

 • Baterie alkaliczne przemysłowe 1,5 V AA LR06 – 20 szt.

Całość jest dobrze zabezpieczona na czas transportu.

Pytania i odpowiedzi

 • Kontakt
  Phone

  68 300 5000
  pn. - pt. 7:00 - 17:00
  Expondo Blog

  Email

  info@expondo.pl
  Odpowiemy na Twoje pytanie tak szybko jak to możliwe
 • Płatność
  Płać szybko i bezpiecznie
  Przelewy24 PayPal Blik Przelew bankowy Mastercard Visa Płatność ratalna Za pobraniem
Wcześniej oglądane