Baterie

Zainspiruj się blogiem expondo

Wydajne baterie przydadzą się w każdym domu, biurze i wielu innych miejscach. Można zasilić nimi różne urządzenia lub stanowią niezależne źródło energii w sytuacjach awaryjnych. Długa żywotność akumulatorów Ansmann to wynik zastosowania nowoczesnych i ulepszonych parametrów elektrycznych. Ogniwa alkaliczne mają do 10 razy dłuższą żywotność niż ich zwykłe cynkowo-węglowe odpowiedniki. Ponadto baterie tego typu cały czas są ulepszane. Obecne modele są nawet do 40 razy bardziej wydajne niż ich pierwsze prototypy.

Baterie do domu, biura i nie tylko

Produkty znajdujące się w ofercie sklepu expondo.pl służą do zasilania i ładowania urządzeń o średnim i dużym poborze mocy. Za ich pomocą można zasilić takie sprzęty jak: budziki, zegary ścienne, latarki, przenośne magnetofony, aparaty fotograficzne, odtwarzacze CD i MP3, piloty do telewizora, wagi, gry elektroniczne, bezprzewodowe telefony, golarki, elektryczne notatniki, a nawet urządzenia pomiarowe, rejestratory temperatury i wilgoci, stacje meteorologiczne, wykrywacze metali i wiele innych. Każde urządzenie zasilane bateryjnie będzie działać dłużej dzięki produktom firmy Ansmann.

Wszystkie zużyte baterie należy wrzucać do pojemników specjalnie do tego wyznaczonych. Można je łatwo znaleźć w supermarketach lub sklepach elektronicznych. Nie należy wyrzucać żadnych akumulatorów razem z odpadami komunalnymi, nawet tych, które są wolne od niebezpiecznych chemikaliów.

Baterie marki Ansmann

Sklep expondo.pl wprowadził do swojej oferty produkty Ansmann nie bez powodu. Marka już od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji akumulatorów, zestawów akumulatorowych, baterii, ładowarek i zasilaczy. Oferowane zasobniki energii nie zawierają rtęci (Hg), kadmu (Cd) ani ołowiu (Pb), więc są bezpieczne dla środowiska. Baterie, które zawierają w sobie szkodliwe substancje, można rozpoznać po symbolu przekreślonego kosza na śmieci.

Ponadto marka Ansmann gwarantuje, że ogniwa sygnowane ich logo zostały poddane rygorystycznym testom przeprowadzonych w Niemczech i na Dalekim Wschodzie. Przeprowadzona analiza sprawdziła baterie pod kątem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Szczegółowa kontrola jakości weryfikuje zgodność produkowanych akumulatorów ze standardami międzynarodowymi. Wszystko po to, by oferowane produkty mogły pracować jeszcze dłużej i efektywniej. Wypróbuj żywotność naszych baterii i złóż zamówienie z darmową przesyłką pod wskazany adres!