(1) Ocena

Produkt: EX10260407

|

Model: STAR_PS_02

Ekran do projektora - 269 x 150 cm - 16:9 - 120" - stalowa rama

349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Efektowność – prawdziwe kinowe wrażenie dzięki przekątnej ekranu 120"
  • Widoczność – korzystny współczynnik odbicia światła 1.1
  • Trwałość – zmywalne płótno poliestrowe do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
  • Łatwy montaż – praktyczny system wtykowy, montaż bez użycia narzędzi
  • Bezpieczeństwo – maksymalna stabilność i elastyczność za sprawą stojaka

OPIS PRODUKTU

Ekran do projektora świetny wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

Przedstaw prezentację lub wyświetl film na wewnętrznym dziedzińcu Twojej firmy. Dzięki ekranowi do projektora marki Fromm & Starck otrzymujesz optymalną powierzchnię projekcyjną, dzięki której możesz zaimponować widzom! Stabilne nóżki sprawiają, że użyjesz ekranu tam, gdzie go potrzebujesz. Ekran do projektora jest prosty w obsłudze, stabilny i łatwy do wyczyszczenia przed kolejnym użyciem.

Na ekranie projekcyjnym Twoje pomysły zrobią na wszystkich duże wrażenie

Na ekranie o rozmiarze 2690 x 1500 mm i przekątnej obrazu 120" Twoi klienci, współpracownicy lub znajomi wyraźnie zobaczą Twoje pomysły przedstawione w graficzny sposób. Format 16:9 będzie jednocześnie idealny, jeśli organizujesz wieczór filmowy.

Czarna ramka, tzw. maskowanie, znacznie poprawia kontrast i zapewnia przyjemniejsze wrażenia wizualne. Gwarantuje je również powłoka ekranu, dzięki której uzyskujesz ostre i naturalne odwzorowanie obrazu. Wykorzystaj całą przestrzeń przed ekranem, ponieważ przy współczynniku odbicia światła 1.1 można używać go nawet pod kątem widzenia do 160°. Tkanina poliestrowa o grubości do 0,4 mm nie gniecie się po rozłożeniu i zapewnia idealną powierzchnię projekcyjną. W razie potrzeby wyczyść ją wilgotną szmatką.

Stabilną stalową ramę i nóżki zmontujesz w mgnieniu oka bez użycia narzędzi. Ekran projektora jest wolnostojący. Dlatego można go używać mobilnie. Solidne materiały nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki walizce transportowej wygodnie przeniesiesz całość w wybrane miejsce!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


3.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Be ware, the product comes without an instruction manual!