Sprawdzona jakość

Motoryzacja

1 - 24 z 282 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 12

Sklep expondo.pl pozwala wyposażyć różnego rodzaju zakłady, np. spawalnicze, konserwatorskie czy rzemiosła artystycznego. Ostatnio dołączyły do nich warsztaty samochodowe, które mogą zaopatrywać się w niezbędne wyposażenie na naszej stronie internetowej. Marka MSW zadbała o to, aby klienci mieli bogaty wybór sprzętu wysokiej jakości.

Dzięki urządzeniom bezpiecznie i wygodnie naprawisz auto osobowe, ciężarowe, motocykl oraz inne pojazdy. Oferta obejmuje modele stojaków motocyklowych, np. o udźwigu 135 i 450 kg, a także odmiennych wymiarach. Nasze narzędzia warsztatowe pozwalają dokonywać napraw z wykorzystaniem takiego urządzenia jak podnośnik do skrzyni biegów. Wyposażono go w pompę hydrauliczną zapewniającą mniejszy wysiłek podczas pracy.

Naprawy ze sprzętem MSW

W sklepie expondo.pl znajdziesz też stojaki do silników. Charakteryzuje je duża uniwersalność – sprawdzą się w profesjonalnych serwisach i prywatnych garażach do napraw oraz przeglądów technicznych. Produkty MSW doceniają zarówno fachowcy, jak i hobbyści. Solidna konstrukcja ze stali, ergonomiczne rozwiązania oraz mobilność to cechy pozwalające mechanikowi bezpiecznie i komfortowo pracować.

Wyposażenie warsztatu auto moto na expondo.pl

Marka MSW oferuje nie tylko rozmaite podnośniki i stojaki, ale także meble warsztatowe. Wśród nich znajdują się m.in. leżanka warsztatowa czy krzesło przemysłowe w różnych wariantach. Są to produkty umożliwiające wielogodzinną pracę w pozycji leżącej lub siedzącej. Charakteryzuje je łatwe zachowanie czystości, co stanowi dużą zaletę podczas działań z wykorzystaniem smarów i olejów.

Ponadto prezentowane meble do warsztatu cechują się zastosowaniem ergonomicznych rozwiązań. Wózek pod samochód posiada zagłówek oraz kółka, które zapewniają wygodne przemieszczanie pod pojazdem. Obrotowe taborety wyposażono w praktyczne półki na narzędzia i akcesoria, aby mieć je zawsze pod ręką.

Produkty w tej kategorii sprawdzają się podczas napraw i przeglądów. Są niezbędne w każdym warsztacie auto moto. Oprócz nich sklep expondo.pl oferuje również artykuły przeznaczone np. do pielęgnacji lakieru samochodowego – polerki. Już dziś zapoznaj się z asortymentem MSW!