Produkt: EX10260396

|

Model: STAR_ATFE_30

Stelaż pod biurko - wysokość: 60-125 cm - szerokość: 110-190 cm (po lewej) / 90-150 cm (po prawej)

2849,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – duży zakres regulacji wysokości 600-1250 mm i szerokości
  • Wygoda – szybka i nieskomplikowana regulacja dzięki 3 silnikom 
  • Stabilność – konstrukcja z tworzywa sztucznego i stali wytrzymuje obciążenie do 150 kg
  • Prostota – budowa i obsługa są intuicyjne, trzy ustawienia wysokości można zapisać i łatwo przywołać
  • Ergonomia – do różnych pozycji pracy, takich jak stojąca lub siedząca

OPIS PRODUKTU

Stelaż pod biurko narożne z regulacją wysokości i 3 silnikami

Możesz pracować, zarówno siedząc, jak i stojąc dzięki stelażowi pod biurko narożne STAR_ATFE_30 z regulacją wysokości. Mebel w ciągu kilku sekund zmienia się w duże biurko stojące i na odwrót. Fromm & Starck oferuje ergonomiczne i wysokiej jakości meble biurowe, dzięki którym urozmaicisz monotonne sekwencje ruchów. Pozwala to uniknąć lub złagodzić problemy zdrowotne spowodowane siedzącą pracą biurową.

Stelaż do biurka z regulacją wysokości do nowoczesnej i przyjaznej dla pleców pracy

Stelaż pod biurko narożne z regulowaną wysokością elastycznie ustawisz zarówno w pionie w zakresie 60-125 cm, jak i na szerokość powierzchni roboczych. Lewa strona ma zakres regulacji 110-190 cm, a prawa 90-150 cm. Po zamocowaniu blatów tworzą one kąt 90°. Wysokość trzech kolumn dostosujesz  cicho, delikatnie i szybko (38 mm/s) za pomocą 3 silników. Sterowanie jest intuicyjne za pomocą panelu z wyświetlaczem LED. Dzięki funkcji pamięci określisz preferowane wysokości i przywołasz je jednym naciśnięciem przycisku.

Elektryczny stelaż do biurka narożnego o regulowanej wysokości wytrzymuje obciążenia do 150 kg. Wszystko dzięki solidnej i mocnej konstrukcji oraz wykonaniu ze stali z elementami z tworzywa sztucznego. Gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się ramy do biurka oraz poprawiają stabilność i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Uwaga: jest to stelaż pod biurko z regulacją wysokości bez blatu. Blat nie jest częścią zestawu i można go zamówić osobno. Polecamy blaty o wymiarach 130 x 180 cm, 120 x 200 cm lub 60 x 80 cm.

DANE TECHNICZNE