Produkt: EX10260017

|

Model: STAR_MCAB_06

Szafa metalowa - 4 przegrody - zamki

729,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – cztery zamki każdy z 2 kluczami
  • Funkcjonalność – 20 kg obciążenia każdej przegrody
  • Trwałość – solidna blacha o grubości 0,6 mm
  • Uniwersalny design – prosta, ale stylowa konstrukcja w kolorze szarym
  • Funkcjonalność – uniwersalna szafka do przechowywania

OPIS PRODUKTU

Szafa metalowa z zamkami

Szafa metalowa marki Fromm & Starck to idealne miejsce do przechowywania dokumentów, ubrań i innych przedmiotów, które należy chronić przed dostępem niepowołanych osób. Model STAR_MCAB_06 sprawdzi się w biurach, urzędach pocztowych, bibliotekach, archiwach, szkołach, na uniwersytetach, w szatniach w siłowniach, klubach fitness itp.

Szafa metalowa na dokumenty – opis

Wygodne korzystanie z szafy to zasługa zamków zabezpieczających jej zawartość. Do każdego z nich dołączamy po dwa klucze. Poręczny uchwyt ułatwia otwieranie/zamykanie solidnych drzwi, które osadzono na wzmocnionych zawiasach. Dodatkowo umieszczono na nich specjalne okienko, w którym można umieścić plakietkę.

Funkcjonalność modelu STAR_MCAB_06 jest cechą wynikającą z jego konstrukcji. Blacha o grubości 0,6 mm jest gwarancją dużej wytrzymałości, w efekcie osiągnięta została nośność 20 kg dla każdej przegrody. Za przepływ powietrza odpowiedzialne są otwory wentylacyjne.

Stylowy design szafy od Fromm & Starck to jej kolejna zaleta. Elektrostatyczna powłoka z żywicy epoksydowej, uniwersalny szary kolor, a także fakt, że cała konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca, sprawiają, iż prezentowany mebel wpasuje się do każdego wnętrza.

Szafa metalowa pozwoli lepiej zorganizować biuro i zabezpieczyć zawartość przed niepowołanym dostępem. Nadaje się ona do samodzielnego montażu, w czym pomocna będzie czytelna instrukcja dołączona do produktu. Skorzystaj teraz z oferty oficjalnego sklepu marki Fromm & Starck i złóż zamówienie.

Uwaga: szafę po otrzymaniu przesyłki należy zmontować.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA