1 - 24 z 62 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Meble warsztatowe od MSW są profesjonalnymi sprzętami stworzonymi do intensywnego użytku w warsztatach mechanicznych, naprawczych, konstrukcyjnych, renowacyjnych, serwisach samochodowych itp. Doskonale sprawdzą się także w prywatnym garażu lub pracowni majsterkowicza. W tej kategorii dostępne są praktyczne taborety oraz leżanki. Jeżeli zainteresowały cię produkty z tej kategorii, poznaj również nowoczesne lutownice marki Stamos Soldering oraz nożyce do blachy od MSW!

Meble warsztatowe dla mechaników

Trwałe wykonanie to cecha charakterystyczna mebli warsztatowych od MSW. Solidna stalowa rama odporna jest na mechaniczne uszkodzenia i daje gwarancję długoletniego użytkowania wybranego sprzętu – zarówno krzesła warsztatowego czy leżanki. Tapicerka z PVC, którą powleczone zostały siedziska i leżyska, doskonale sprawdza się w warsztatach mechanicznych. Wyróżnia ją odporność na niszczące działanie olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych pojazdów. Zabrudzenia łatwo jest zmyć wodą z dodatkiem detergentu.

Ergonomiczną konstrukcję mebli docenią osoby wykonujące żmudne prace na siedząco, na klęczkach lub w pozycji leżącej. Użycie leżanki warsztatowej z wygodnym leżyskiem pozwala uniknąć bólów pleców. Poręczna półka na narzędzia, którą umieszczono na statywie taboretów warsztatowych, sprawia, że wszystkie przygotowane przybory znajdują się w bezpośrednim zasięgu. Mechanik nie musi się po nie schylać ani wstawać, odrywając od pracy.

Meble warsztatowe najwyższej jakości

Sklep expondo.pl posiada w bogatej ofercie profesjonalne wyposażenie dla zakładów z różnych branż. Znajdziesz u nas elektronarzędzia do warsztatu naprawczego, samochodowego, konstrukcyjnego, renowacyjnego itp. Popularnością wśród naszych klientów cieszą się takie produkty jak m.in. separatory LCD, odizolowacze kabli oraz polerki. Zastosowanie urządzeń dedykowanych do intensywnej eksploatacji skutkuje nie tylko zwiększeniem wydajności pracy, ale również zapewnia ich długie bezproblemowe użytkowanie.

Wszystkie towary dostępne w expondo.pl przechodzą szereg wymagających testów. Dotyczy to zarówno zaawansowanych technicznie spawarek, jak i prostych akcesoriów, np. otwieraczy do puszek. Dzięki temu mamy pewność, że spełniają one najwyższe normy jakości oraz są optymalnie dostosowane do wymagań naszych odbiorców. Stała weryfikacja rynkowych potrzeb jest dla nas priorytetem na każdym etapie powstawania produktu. Sprawdź użyteczność prezentowanych mebli warsztatowych i zamów przesyłkę z dowozem pod wskazany adres!