Produkt: EX10230258

|

Model: GR-SS30A

Rakiety śnieżne - do 115 kg - długość stopy: 27 - 37 cm - aluminium / stal / HDPE

389,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – indywidualna regulacja dzięki paskom
  • Lekkość – aluminiowa rama zapewnia dobrą kontrolę stóp i mobilność
  • Bezpieczeństwo – raki z przodu i z tyłu zapewniają dodatkową przyczepność
  • Praktyczność – duża powierzchnia styku i łatwe wiązanie
  • Trwałość – materiały są mrozoodporne i nie wymagają konserwacji

OPIS PRODUKTU

Ultralekkie aluminiowe rakiety śnieżne na wszelkiego rodzaju przygody

Lubisz wędrować po ośnieżonych, zimowych krajobrazach? W takim razie lekkie rakiety śnieżne od Gymrex są właśnie tym, czego potrzebujesz. Po założeniu powierzchnia styku zwiększa się, umożliwiając bezpieczne i wygodne chodzenie po głębokim śniegu. Dzięki regulacji dopasujesz je do butów o różnych rozmiarach.

Zapomnij o śniegu po kolanach z rakietami śniegowymi do Gymrex

Gymrex przyłożyło szczególną uwagę do wygody w rakietach śnieżnych. Dlatego stabilną ramę wykonano z aluminium. Materiał jest bardzo lekki, co pozwala bez większego wysiłku unieść stopy. Dodatkowo system mocowania umożliwia podnoszenie pięt. W ten sposób zachowujesz kontrolę nad stopami przy każdym kroku. Dzięki szybkiemu i łatwemu wiązaniu założysz rakiety śniegowe w parę chwil. Dopasuj paski indywidualnie do buta. Giętka konstrukcja zapobiega powstawaniu punktów nacisku, nawet podczas całodniowych wycieczek.

W rakietach do chodzenia po śniegu zadbano również o bezpieczeństwo. Przednie i tylne raki zapewniają dodatkową przyczepność na płatach śnieżnych, stokach i oblodzonych powierzchniach. Ponadto wykorzystane materiały są mrozoodporne i odporne nawet na trudne warunki atmosferyczne. Polegaj na wygodzie zapewnionej przez Gymrex i podziwiaj białe zimowe krajobrazy!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie