Sprzęt sportowy

Coraz więcej osób decyduje się na urządzenie prywatnej sali ćwiczeń lub siłowni, stawiając na kompleksowe podejście do zagadnienia dbania o zdrowie i urodę. W myśl zasady, że młody wygląd i dobre samopoczucie idą w parze ze sprawnością fizyczną, opracowaliśmy dwie marki Physa i Gymrex oferujące specjalistyczne urządzenia dla branży kosmetycznej oraz przyjazne użytkownikowi sprzęty do ćwiczeń. Stanowią świetne wyposażenie zarówno dla ośrodków o szerokiej ofercie zabiegów, mniejszych przedsiębiorstw, jak również prywatnych użytkowników. Uzupełniające się produkty pozwalają całościowo dbać o ciało każdego dnia!

Physa – jakość w parze z nowoczesnym designem

Sprzęt marki Physa zaprojektowany został z myślą o profesjonalnym użytku w branży spa & wellness. W bogatej ofercie znajdują się m.in. meble do salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego (fotele, hokery, myjki, suszarki), salonu masażu (łóżka do masażu), a także inne urządzenia niezbędne do przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych. Asortyment obejmuje ponadto niezwykle specjalistyczne wyposażenia takie jak np. modele anatomiczne, które przeznaczono do gabinetów lekarskich czy zakładów fizjoterapii, gdzie posłużą do celów poglądowych bądź dekoracyjnych.

W zdrowym ciele, zdrowy duch – sprzęt od Gymrex

Oprócz właściwej pielęgnacji oraz odpowiedniej dawki relaksu, dla zachowania witalności na lata równie ważne jest dbanie o sprawność fizyczną. Bez względu na to, czy pragniesz rozpocząć trening indywidulany w domu, czy poszukujesz wyposażenia do prywatnej mini siłowni, w asortymencie marki Gymrex znajdziesz sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Zwolennicy treningu siłowego skorzystają z ergonomicznych hantli lub wielofunkcyjnych atlasów, a fani fitness czy sportów walki mogą wybrać m.in. trampolinę lub worek bokserski z uchwytem.

Sprzęt sportowy od Gymrex wyróżnia się solidnością konstrukcji oraz możliwością dopasowania ustawień do wymagań użytkownika. Projektanci zadbali nie tylko o to, aby urządzenia do ćwiczeń świetnie spełniały swoją podstawową rolę, ale aby były jednocześnie zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Do ich zalet należy też wyjątkowo prosty montaż, który pozwala na komfortowe korzystanie ze sprzętu w samodzielnie urządzonych salach treningowych. Przemyślany design znacząco ułatwia przenoszenie, a także zwiększa walory estetyczne. Zamów już dziś produkty na stronie sklepu expondo.pl i dbaj o zdrowie oraz urodę z Physa i Gymrex!