(1) Ocena

Produkt: EX10230259

|

Model: GR-SS25P

Rakiety śnieżne - do 90 kg - długość stopy: 27 - 37 cm - aluminium / stal / HDPE

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Kompatybilność – indywidualna regulacja dzięki paskom
  • Zwinność – rama zapewnia dobrą kontrolę stopy i mobilność
  • Bezpieczeństwo – raki z przodu i z boku zapewniają dodatkową przyczepność
  • Praktyczność – duża powierzchnia styku i łatwe wiązanie
  • Trwałość – materiały są mrozoodporne i nie wymagają konserwacji

OPIS PRODUKTU

Ultralekkie aluminiowe rakiety śnieżne na wszelkiego rodzaju przygody

Lubisz wędrować po ośnieżonych, zimowych krajobrazach? W takim razie solidne rakiety śnieżne od Gymrex są właśnie tym, czego potrzebujesz. Po założeniu powierzchnia styku zwiększa się, umożliwiając bezpieczne i wygodne chodzenie po głębokim śniegu. Dzięki regulacji dopasujesz je do butów o różnych rozmiarach.

Zapomnij o śniegu po kolanach z rakietami śniegowymi do Gymrex

Gymrex przyłożyło szczególną uwagę do wygody w rakietach śnieżnych. Dlatego stabilną ramę wykonano ze stali nierdzewnej i polipropylenu. Materiały te są wytrzymałe, a zarazem bardzo lekkie, co pozwala bez większego wysiłku unieść stopy. Dodatkowo system mocowania umożliwia podnoszenie pięt. W ten sposób zachowujesz kontrolę nad stopami przy każdym kroku. Dzięki szybkiemu i łatwemu wiązaniu założysz rakiety śniegowe w parę chwil. Dopasuj paski indywidualnie do buta. Giętka konstrukcja zapobiega powstawaniu punktów nacisku, nawet podczas całodniowych wycieczek.

W rakietach do chodzenia po śniegu zadbano również o bezpieczeństwo. Przednie i boczne raki zapewniają dodatkową przyczepność na płatach śnieżnych, stokach i oblodzonych powierzchniach. Ponadto wykorzystane materiały są mrozoodporne i odporne nawet na trudne warunki atmosferyczne. Polegaj na wygodzie zapewnionej przez Gymrex i podziwiaj białe zimowe krajobrazy!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Rewelacyjny model rakiet. Można śmiało przekroczyć limit nośności do 95 kg. Sprawdziłem je w Beskidzie Małym i w paśmie Pilska w różnych śniegowych i terenowych warunkach. Rakiety zdały egzamin, a ich uzbrojenie w raki i boczne zęby znacznie ułatwiało pokonywanie między innymi śnieżnych progów. System zapinania bardzo poręczny i prosty. Dodatkowy atut to trzyletnia gwarancja oraz bardzo przystępna cena nawet o ponad tysiąc złotych niższa w porównaniu z innymi rakietami o podobnym uzbrojeniu i zbliżonej konstrukcji. Naprawdę polecam. Nie warto pożyczać rakiet, płacąc za wypożyczenie oraz kaucję, a potem się denerwować w razie uszkodzenia. Przy tej cenie warto zainwestować we własne rakiety.