Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Gabion - 2 szt. - 102 x 32 x 51 cm

219,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10090535

|

Model : HI-WG-110

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. czwartek, 18 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
219,00 zł
3+
5%
208,05 zł
5+
10%
197,10 zł
10+
15%
186,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wszechstronność – idealny do projektowania ścian, klombów, fontann i wielu innych
  • Łatwy montaż – poprzez skręcanie połączeń spiralnych, bez specjalnych narzędzi
  • Stabilność – wyjątkowo wytrzymały stalowy kosz wytrzymuje wiatr i inne czynniki pogodowe
  • Estetyka – nowoczesny i neutralny design daje wiele opcji projektowania
  • Bezobsługowość – po zamontowaniu nie wymaga dodatkowej pielęgnacji
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Ażurowe, praktyczne, dobre: uniwersalne gabiony ze stali o grubości 4} mm

Praktyczne gabiony umożliwiają tworzenie ogrodów, dziedzińców i wielu innych terenów zewnętrznych w zgodzie z naturą. Konstrukcja druciana wykonana ze stalowych prętów wytrzymuje duże obciążenia i pozostaje całkowicie bezobsługowa. Do jej wypełnienia nadają się różne materiały, takie jak żwir, wapień, otoczaki, cegły lub bloki drewniane. Najważniejsze? Nowoczesne i estetyczne wykonanie gabionów. Nasza wskazówka: stwórz kreatywne akcenty za pomocą bajkowych świateł lub roślin i zaprojektuj naturalny przyciągający wzrok element ogrodu.

Wysokiej jakości kosze gabionowe z drutu stalowego ocynkowanego

Ogrodzenie gabionowe zapewnia doskonałą ochronę przed hałasem. Wypełniony kosz druciany nadaje się zatem do domów przy głównych drogach. Oprócz ciszy i spokoju stwarza poczucie prywatności oraz komfortu mieszkania. Montaż jest bardzo łatwy. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi. Poszczególne ściany łączy się wkręcając spiralne pręty na końcach. Użyj 4 wsporników, aby utrzymać powstały kosz razem. W ten sposób nie zacznie wybrzuszać się na boki.

Zgrzewany gabion marki hillvert ma wiele zalet w porównaniu z innymi ogrodzeniami. Pozwól wspinać się roślinom pnącym lub zaprojektuj alpejski ogród. Z czasem otwarta konstrukcja przekształci się w wyjątkowe zielone ogrodzenie, które ożywi Twój kawałek zieleni.

Z koszem gabionowym możesz zaprojektować również okładziny elewacyjne i inne konstrukcje zewnętrzne. Wypełnione kosze nadają się do zaprojektowania kominka, schodów czy parawanu. Możliwe są również podstawy do stołów grillowych, siedziska, ściany podporowe i tarasowe, klomby i wiele innych elementów ogrodowych. Jeszcze ciekawiej będzie, gdy z drucianych koszy zbudujesz fontanny, oczka wodne lub podwyższoną obudowę basenu. Wykaż się kreatywnością dzięki naszemu zestawowi 2 gabionów!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty