Nowy

Produkt: EX10090500

|

Model: HT-FORBES-450

Koparka łańcuchowa - 6.5 KM - głębokość do 450 mm - szerokość 100 mm

8579,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – czterosuwowy silnik benzynowy o mocy 6.5 KM i 3600 obr./min
  • Trwałość – łańcuch kopiący z hartowanymi zębami i prędkością 9,17 m/s
  • Regulacja – głębokość kopania do wyboru w zakresie od 0 do 450 mm
  • Bezpieczeństwo – przy silnym oporze urządzenie automatycznie się wyłącza
  • Mobilność – kompaktowa konstrukcja, duże koła i ergonomiczny uchwyt pozwalają na wygodną obsługę

OPIS PRODUKTU

Wydajna koparka łańcuchowa do rowów o szer. 100 mm

Potrzebujesz równych rowów w swoim ogrodzie lub na budowie? W takim razie koparka łańcuchowa marki hillvert jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie. Maszyna wyposażona jest w łańcuch oraz zęby kopiące, które nieprzerwanie wykopują ziemię z gruntu. W mgnieniu oka otrzymasz rowy na kable lub systemy odwadniające.

Lekka i zwrotna koparka łańcuchowa dla ogrodnictwa marki hillvert

Koparka łańcuchowa to poręczne i wydajne urządzenie. Dzięki czterosuwowemu silnikowi benzynowemu o mocy 6.5 KM z łatwością wykopiesz długie doły. Przy prędkości 60 m/h uzyskasz rowy o szerokości 100 mm i głębokości do 450 mm.

Ostrze koparki wyposażone jest w wytrzymały łańcuch, którego 21 hartowanych zębów bez problemu usuwają warstwy nawet twardej ziemi. Łańcuch osiąga prędkość do 9,17 m/s. Wykopana ziemia ląduje obok koparki łańcuchowej, dzięki czemu możesz pracować równo i czysto. Ponadto dzięki temu ziemię do zasypania wykopu masz tuż obok. Zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewnia odpowiednią ochronę. Urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy napotka opór w podłożu, np. duże kamienie.

Dzięki kompaktowej konstrukcji i dużym kołom koparka łańcuchowa jest niezwykle zwrotna. Mniejsze koło prowadzące pozwala nakierować maszynę tam, gdzie chcesz, bez konieczności wywierania dużego nacisku na uchwyt. Ergonomicznie ukształtowana rękojeść dobrze leży w dłoni i ułatwia obsługę. Maszyna wykonana jest z wytrzymałej stali, dzięki czemu jest niezwykle trwała. Zbiornik paliwa 3,6 l i zbiornik oleju 0,55 l zasilają silnik. Dzięki nim możesz pracować przez długi czas.

DANE TECHNICZNE