W obniżonej cenie

Produkt: EX10090289

|

Model: HT-RUNDLE-12

Siedzenie do ciągnika - 50 x 50 cm - regulowane - zawieszenie

1979,00 zł 2249,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2249,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wygoda – dzięki szczególnie szerokiemu i dobrze wyściełanemu siedzisku z zawieszeniem 48 mm
  • Wytrzymałość – dzięki solidnej ramie wykonanej ze stali i polichlorku winylu (PVC)
  • Uniwersalność – idealny do traktorów, kosiarek, wózków widłowych itp. o odpowiednich wymiarach płyty montażowej (23.4 x 28.5 cm)
  • Regulacja – oparcie odchylane o 20 - 25° i siedzisko przesuwane o 17,6 cm
  • Prosta obsługa – montaż i wszystkie ustawienia można przeprowadzić intuicyjnie

OPIS PRODUKTU

Regulowane siedzenie do ciągnika z pasem bezpieczeństwa i zawieszeniem

Dzięki dużym wymiarom i pierwszorzędnej tapicerce możesz wygodnie usiąść na siedzeniu do ciągnika z rolniczej linii hillvert, nawet na długich dystansach. Dzięki wyselekcjonowanym materiałom i solidnemu wykonaniu fotel idealnie nadaje się do ciągników lub kosiarek. Także korzystanie z wózków widłowych lub innych maszyn stanie się wygodniejsze dzięki temu uniwersalnemu siedzeniu.

Chroń swoje plecy i regularnie wymieniaj siedzenie do traktora!

Aby nie obciążać pleców, zalecamy wymianę fotela do ciągnika po około 1000 roboczogodzinach. Dzięki uniwersalnemu i łatwemu w montażu siedzeniu do wózka widłowego marki hillvert wymianę możesz przeprowadzić szybko i łatwo. Piankowa wyściółka zachowuje swój kształt nawet przy dużym obciążeniu. Nawet po wielu zastosowaniach komfort jest gwarantowany w przestronnym modelu z siedziskiem o wymiarach 50 x 50 cm i nośnością 120 kg. Podobnie jak długowieczność siedzenia do ciągnika, którego stabilna rama o stalowej konstrukcji zapewnia fotelowi długą żywotność. Powierzchnia z polichlorku winylu (PVC) jest szczególnie wytrzymała i jednocześnie łatwa do czyszczenia.

Fotel do ciągnika nie pozostawia nic do życzenia! Dzięki wysokiemu zawieszeniu 48 mm siedzi się bardzo wygodnie. Aby dostosować ten model do swoich indywidualnych potrzeb i wzrostu, przesuń całe siedzisko do przodu lub do tyłu łącznie o 17,6 cm. Oparcie ustawisz pod kątem 20 - 25°. Pas bezpieczeństwa dopełnia wyposażenie modelu.

Siedzenie do ciągnika pasuje uniwersalnie do różnych pojazdów. Pamiętaj jednak, aby zwrócić uwagę na wymiary płyty montażowej 23.4 x 28.5 cm. Jeśli te wymiary nie pasują do żądanego pojazdu, w naszej ofercie w kategorii siedzeń ciągnikowych znajdziesz alternatywne siedzenie do traktora. Instalację przeprowadzisz szybko i intuicyjnie. W razie potrzeby dalsze informacje dotyczące bezpiecznego mocowania siedzenia do ciągnika znajdziesz w instrukcji obsługi.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie