Siedzenia ciągnikowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 21 z 21 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Ergonomia pracy to jedno z kluczowych zagadnień związanych nie tylko z bezpieczeństwem, ale i komfortem wykonywanych obowiązków. Dlatego marka hillvert stworzyła wygodne siedzenia ciągnikowe. Jest to sprzęt niezbędny podczas obsługi ciągników, kosiarek samobieżnych, wózków widłowych i innych maszyn tego typu. Sprawdzi się nie tylko w gospodarstwach rolnych, ale także w przemyśle. Docenią go również użytkownicy prywatni.

Marka hillvert zasłynęła z profesjonalnych produktów do pielęgnacji zieleni. Wśród nich znajdują się m.in. sprzęt do nawadniania, maszyny ogrodnicze i pompy ogrodowe. Wskazówka: Chcesz pozbyć się szkodników z ogrodu? Zobacz kategorię ➔ żywołapki (nasz bestseller: ➔ pułapka na kuny)!

Siedzenia do ciągników hillvert

Asortyment sklepu expondo.pl obejmuje siedzenia do ciągników w kilku wariantach wielkościowych. Niezależnie od wymiarów wytrzymują ciężar maks. 300 kg. Zostały wykonane z solidnych materiałów, co sprawia, że posłużą przez bardzo długi czas. Ramy wyprodukowano ze stali, a siedziska wypełniono odporną na odkształcanie pianką poliuretanową. Tapicerka z PVC lub tekstylna zależy od modelu.

Sprzęt taki jak siedzenie do traktora czy wózka widłowego musi charakteryzować się nie tylko wygodą, ale także ergonomią. Dlatego właśnie modele marki hillvert dysponują regulacją ustawień. Przykładowo są to: odchylanie oparcia o 15°, opcja wzdłużnej regulacji odległości oraz dopasowanie amortyzacji do swojej masy ciała. Tak dostosowany sprzęt sprawdzi się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

O czym należy pamiętać, wybierając siedzenie do traktorka?

Każde siedzisko w prezentowanej kategorii pasuje do płyty montażowej o ściśle określonych wymiarach. Zanim zdecydujesz się złożyć zamówienie w naszym sklepie, najpierw upewnij się czy Twój ciągnik, wózek widłowy lub kosiarka samobieżna spełniają te warunki. W opisach produktów są podane wymogi techniczne.

Jeśli zależy Ci na sprzęcie o wyjątkowym wyposażeniu, które jeszcze bardziej zwiększy komfort pracy, sklep expondo.pl również spełni Twoje oczekiwania! Mamy w swojej ofercie modele z regulowanymi zagłówkami, podłokietnikami i pasem bezpieczeństwa.