Produkt: EX18000511

|

Model: HT-IRI-08-SET-1

Sterownik nawadniania z czujnikiem wilgoci - 2 wyjścia - czas trwania 5 s-360 min - częstotliwość do 7 dni

289,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – elastyczna regulacja czasu nawadniania i interwałów nawadniania dla 2 rur wodociągowych
  • Precyzja – zestaw zawiera czujnik wilgoci do precyzyjnego nawadniania
  • Niezależność – zasilanie 2 bateriami AA (brak w zestawie)
  • Kompatybilność – bezpośrednie połączenie z kranem za pomocą gwintu G3/4" lub G1"
  • Możliwość rozbudowy – opcja podłączenia do czujnika deszczu (nr kat. 10090181)

OPIS PRODUKTU

Ilość wody co do kropli dzięki sterownikowi nawadniania z czujnikiem wilgoci od hillvert

Podczas podlewania roślin wszystko sprowadza się do odpowiedniej ilości wody. Sterownik nawadniania od hillvert kontroluje ilość wody dla dwóch rur wodociągowych zgodnie z Twoimi pomysłami i potrzebami roślin. Wspomaga Cię czujnik wilgotności, który niezawodnie określa wilgotność gleby. Niezależnie od tego, czy chodzi o system węży kroplowych, czy zraszacz do trawnika, idealna ilość wody jest ustawiana szybko i niezawodnie doprowadzana do zieleni. A Ty w międzyczasie możesz zająć się innymi sprawami!

Skuteczny sterownik do nawadniania z dwoma wylotami do nawadniania ogrodu

Sterownik do nawadniania można podłączyć bezpośrednio do kranu w ogrodzie za pomocą gwintu G3/4" lub G1". Potrzebuje tylko 2 baterii AA (brak w zestawie), aby działać na miejscu. Za pomocą wyświetlacza LCD można łatwo i wygodnie ustawić czas oraz częstotliwość nawadniania dla dwóch niezależnych rur wodociągowych.

Czas trwania nawadniania ustawisz bardzo precyzyjnie dla każdego wylotu wody w krokach co 5 sekund i od 1 do 360 min. Pozwala to z niezwykłą dokładnością określić ilość wody, z jaką powinny być podlewane Twoje rośliny. Zawór elektromagnetyczny działa przy ciśnieniu roboczym 0,5-8 bar i dlatego jest przeznaczony do wszystkich popularnych systemów nawadniających. Dodatkowo ustawisz interwały nawadniania, po których woda powinna płynąć. Elastyczny sterownik do nawadniania kropelkowego oferuje krótkie interwały, zaledwie 10 lub 30 s, ale także w minutach, godzinach, a nawet interwałach dziennych.

Czujnik wilgoci dostarcza informacji, kiedy potrzebna jest woda

Czujnik wilgotności, który znajduje się w zestawie, podłączysz do programatora nawadniania. Za pomocą czujnika jeszcze dokładniej określisz zapotrzebowanie na wodę i w razie potrzeby pominiesz czasy nawadniania. W ten sposób zapotrzebowanie na wodę optymalnie dostosujesz do warunków środowiskowych i zapobiegasz przedostawaniu się niepotrzebnie dużych ilości cennej wody do niewykorzystanej gleby ogrodowej. Dodatkowo możesz kupić czujnik deszczu (nr kat. 10090181) marki hillvert, który dostarcza cennych informacji na temat wymaganej ilości wody.

Żądany poziom wilgotności gleby ustawisz na trzech różnych poziomach na czujniku wilgotności gleby, do wyboru między 25%, 45% lub 60%. Jeśli poziom wilgoci w glebie przekracza ustawiony poziom, czujnik wilgoci wysyła sygnał do sterownika nawadniania. Sygnał zapewnia, że kolejny proces nawadniania zostanie pominięty, aby gleba nie była zbyt mokra. Proces pomiarowy czujnika wilgoci powtarza się okresowo co 60 s. Uziemienie czujnika wilgoci możesz obsługiwać szybko i łatwo dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi LCD. Żądany poziom wilgotności wybierzesz, naciskając odpowiedni przycisk, a towarzyszy mu podświetlona dioda LED jako sygnał.

Komputer nawadniający wyposażono w dwa wyjścia, którymi możesz sterować niezależnie od siebie. Zapewnia to precyzyjne dostosowanie zapotrzebowania różnych roślin na wodę za pomocą tylko jednego urządzenia. Wystarczy jedno przyłącze wody, aby optymalnie nawadniać różne obszary ogrodu.

DANE TECHNICZNE