Nowy

Produkt: EX10090494

|

Model: HT-MD-300A

Taczka spalinowa - na gąsienicach - do 300 kg - 4.1 kW

5579,00 zł 6549,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6549,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – wysuwany skrzynia ładunkowa o wymiarach 907 - 1040 x 600 - 860 x 204 cm i ładowności 300 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 4.1 kW i trzema biegami do przodu i jednym wstecznym
  • Zwrotność – kierunek jazdy łatwo ustawisz za sprawą uchwytu + rozstaw gąsienic 180 mm do jazdy po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja stalowa z silnikiem niewymagającym konserwacji

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem gąsienicowym i praktyczną skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Mini wywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 300 kg. Dlatego tak świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Łatwa w manewrowaniu miniwywrotka gąsienicowa z trzema biegami do przodu i wstecznym

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. W zależności od obciążenia i powierzchni możesz wybrać jeden z trzech biegów lub bieg wsteczny. Dzięki rozstawowi gąsienic 180 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 15° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 4.1 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Konstrukcja skrzyni ładunkowej taczki z napędem jest bardzo dobrze przemyślana. Dzięki wysuwanym i zdejmowanym częściom bocznym o wysokości 20,4 cm możesz zmieniać szerokość przestrzeni ładunkowej od 60 do 86 cm i długość od 90,7 do 104 cm. Za sprawą skrzyni, którą ręcznie przechylisz o 67°, szybko i bez wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa na gąsienicach przekonuje długą żywotnością. Dba o to solidna i wytrzymała stalowa konstrukcja oraz silnik niewymagający konserwacji. Maszyna posiada zawór, którym zakręcisz dopływ paliwa.

DANE TECHNICZNE