W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Taczka spalinowa / wywrotka - na gąsienicach - do 510 kg - silnik benzynowy 6 kW

21 999,00 zł 27 399,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10090363

|

Model : HT-MD-5000

Gwarancja najniższej ceny

Ostatnie sztuki

Pośpiesz się! Zostało tylko kilka sztuk!

Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 27 399,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 23 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
21 999,00 zł
3+
5%
20 899,05 zł
5+
10%
19 799,10 zł
10+
15%
18 699,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – przechylana skrzynia ładunkowa o wymiarach 1065 x 715 x 660 mm i ładowności 510 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 6 kW oraz biegami do przodu i do tyłu
  • Zwrotność – kierunek jazdy łatwo ustawisz za sprawą uchwytu + rozstaw gąsienic 175 mm do jazdy po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja z silnikiem niewymagającym konserwacji
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem gąsienicowym i praktyczną skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Mini wywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 510 kg. Dlatego tak świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Łatwa w manewrowaniu mini wywrotka gąsienicowa z trzema prędkościami i biegami wstecznymi

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. Wybierasz bieg do przodu z prędkością do 6 km/h lub wsteczny do 2.5 km/h. Dzięki rozstawowi gąsienic 175 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 20° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 6 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Skrzynię ładunkową o wymiarach 1065 x 715 x 660 mm przechylisz ręcznie o 63°. Dzięki temu szybko i przy minimalnym wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa przekonuje długą żywotnością. Odpowiada za to solidna konstrukcja w połączeniu z niewymagającym konserwacji 1-cylindrowym silnikiem oraz przekładnią hydrostatyczną.

Części zamienne i serwis z jednego źródła!

Serwis jest dla nas bardzo ważny, dlatego zapewniamy naszym klientom części zamienne nawet wiele lat po zakupie. W przypadku usterki, szybko i łatwo przeprowadzimy naprawę w naszym warsztacie zgodnie z warunkami gwarancji. Przy projektowaniu produktów naszych marek przestrzegamy rygorystycznych standardów jakości. W efekcie otrzymujesz produkty najwyższej klasy, z którymi będziesz pracować niezawodnie przez lata.

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na naszą kompetentną infolinię. Możesz też wysłać wiadomość e-mail, a nasi eksperci chętnie Ci doradzą!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty