W obniżonej cenie

Produkt: EX10090363

|

Model: HT-MD-5000

Taczka spalinowa / wywrotka - na gąsienicach - do 510 kg - silnik benzynowy 6 kW

29 299,00 zł 31 999,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 31 999,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – przechylana skrzynia ładunkowa o wymiarach 1065 x 715 x 660 mm i ładowności 510 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 6 kW oraz biegami do przodu i do tyłu
  • Zwrotność – kierunek jazdy łatwo ustawisz za sprawą uchwytu + rozstaw gąsienic 175 mm do jazdy po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja z silnikiem niewymagającym konserwacji

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem gąsienicowym i praktyczną skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Mini wywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 510 kg. Dlatego tak świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Łatwa w manewrowaniu mini wywrotka gąsienicowa z trzema prędkościami i biegami wstecznymi

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. Wybierasz bieg do przodu z prędkością do 6 km/h lub wsteczny do 2.5 km/h. Dzięki rozstawowi gąsienic 175 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 20° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 6 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Skrzynię ładunkową o wymiarach 1065 x 715 x 660 mm przechylisz ręcznie o 63°. Dzięki temu szybko i przy minimalnym wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa przekonuje długą żywotnością. Odpowiada za to solidna konstrukcja w połączeniu z niewymagającym konserwacji 1-cylindrowym silnikiem oraz przekładnią hydrostatyczną.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie