Nowy

Produkt: EX10090497

|

Model: HT-MD-300B

Taczka spalinowa - z kołami - do 300 kg - 4.1 kW

6079,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – przechylana skrzynia ładunkowa o wymiarach 940 x 635 x 325 mm i ładowności 300 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 4.1 kW i trzema biegami do przodu i jednym wstecznym
  • Zwrotność – kierunek jazdy możesz łatwo kontrolować za pomocą uchwytu, a szerokość kół wynosząca 330 mm umożliwia jazdę po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja stalowa z silnikiem niewymagającym konserwacji

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem na koła i dużą skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Miniwywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 300 kg. Dlatego świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Trzy biegi do przodu i jeden do tyłu! Łatwa w manewrowaniu miniwywrotka

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. W zależności od obciążenia i powierzchni możesz wybrać jeden z trzech biegów lub bieg wsteczny. Dzięki rozstawowi kół 330 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 15° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 4.1 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Konstrukcja skrzyni ładunkowej taczki z napędem spalinowym jest bardzo dobrze przemyślana. Dzięki częściom bocznym o wysokości do 32,5 cm i powierzchni ładunkowej o wymiarach 63,5 x 94 cm z łatwością podnosi również duże ilości ładunku. Za sprawą skrzyni, którą ręcznie przechylisz o 60°, szybko i bez wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa przekonuje długą żywotnością. Dba o to solidna i wytrzymała stalowa konstrukcja oraz silnik niewymagający konserwacji.

DANE TECHNICZNE