W obniżonej cenie
Brak opinii Niech Twoja opinia będzie pierwsza

Taczka spalinowa - z kołami - do 300 kg - 4.1 kW

5599,00 zł 5899,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10090497

|

Model : HT-MD-300B

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 5899,00 zł

Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
5599,00 zł
3+
5%
5319,05 zł
5+
10%
5039,10 zł
10+
15%
4759,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – przechylana skrzynia ładunkowa o wymiarach 940 x 635 x 325 mm i ładowności 300 kg
  • Moc – z silnikiem benzynowym 4.1 kW i trzema biegami do przodu i jednym wstecznym
  • Zwrotność – kierunek jazdy możesz łatwo kontrolować za pomocą uchwytu, a szerokość kół wynosząca 330 mm umożliwia jazdę po stromych zboczach lub błotnistych nawierzchniach
  • Uniwersalność – idealna na placach budowy lub w ogrodzie, np. do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i nieporęcznych materiałów lub narzędzi
  • Trwałość – solidna i odporna konstrukcja stalowa z silnikiem niewymagającym konserwacji
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Mocna taczka spalinowa z napędem na koła i dużą skrzynią ładunkową

Taczka spalinowa z wysokiej jakości asortymentu marki hillvert oferuje doskonałą wydajność w połączeniu z najlepszą zwrotnością i pojemną skrzynią ładunkową. Miniwywrotka gąsienicowa jest zatem idealna do transportu wykopanej ziemi, gruzu, kamieni i materiałów wielkogabarytowych lub sprzętu budowlanego o łącznej wadze do 300 kg. Dlatego świetnie sprawdzi się w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu oraz na placach budowy.

Trzy biegi do przodu i jeden do tyłu! Łatwa w manewrowaniu miniwywrotka

Taczka spalinowa osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki prostemu sterowaniu za pomocą uchwytu. W zależności od obciążenia i powierzchni możesz wybrać jeden z trzech biegów lub bieg wsteczny. Dzięki rozstawowi kół 330 mm pewnie przejedziesz wozidłem spalinowym nawet po pochyłościach do 15° lub po błotnistych powierzchniach. Potężny 4-suwowy silnik 4.1 kW wspiera Cię bezkompromisowo.

Konstrukcja skrzyni ładunkowej taczki z napędem spalinowym jest bardzo dobrze przemyślana. Dzięki częściom bocznym o wysokości do 32,5 cm i powierzchni ładunkowej o wymiarach 63,5 x 94 cm z łatwością podnosi również duże ilości ładunku. Za sprawą skrzyni, którą ręcznie przechylisz o 60°, szybko i bez wysiłku rozładujesz materiały sypkie. Taczka spalinowa przekonuje długą żywotnością. Dba o to solidna i wytrzymała stalowa konstrukcja oraz silnik niewymagający konserwacji.

Części zamienne i serwis z jednego źródła!

Serwis jest dla nas bardzo ważny, dlatego zapewniamy naszym klientom części zamienne nawet wiele lat po zakupie. W przypadku usterki, szybko i łatwo przeprowadzimy naprawę w naszym warsztacie zgodnie z warunkami gwarancji. Przy projektowaniu produktów naszych marek przestrzegamy rygorystycznych standardów jakości. W efekcie otrzymujesz produkty najwyższej klasy, z którymi będziesz pracować niezawodnie przez lata.

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na naszą kompetentną infolinię. Możesz też wysłać wiadomość e-mail, a nasi eksperci chętnie Ci doradzą!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


Sortuj według :

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty