Produkt: EX10090246

|

Model: HT-ES-1500

Wertykulator 2w1 - 1500 W - szerokość robocza 36 cm

739,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – dzięki mocy 1500 W i szerokości roboczej 36 cm
  • Wszechstronność – dwa wymienne wałki robocze do grabienia i napowietrzania trawników o regulowanej głębokości roboczej od -12 do 10 mm
  • Praktyczność – duży kosz zbierający o pojemności 45 l
  • Ergonomia – dzięki uchwytowi z regulacją kąta i wysokości z wygodną powłoką z pianki
  • Trwałość – wszystkie intensywnie użytkowane elementy wykonano z wytrzymałych materiałów, takich jak stal, stal nierdzewna czy żelazo ocynkowane

OPIS PRODUKTU

Wertykulator / aerator 2w1 do Twojego angielskiego trawnika

Idealnie wypielęgnowany dywan z aksamitnej zielonej trawy wymaga czasu i wysiłku lub po prostu użycia efektywnego wertykulatora 2w1 marki hillvert! Uwolnij trawniki od brzydkiego mchu i zaopatrz glebę w niezbędny tlen. Wydajniej niż kiedykolwiek!

Wydajny aerator do gleby i wertykulator do trawnika z dużym koszem zbierającym

Wertykulator elektryczny posiada dwie szybko wymienialne rolki. Wałek wertykulujący z 10 wytrzymałymi podwójnymi nożami tnie glebę z regulowaną głębokością roboczą od -12 do 10 mm. Zapewnia tym samym optymalne zaopatrzenie korzeni w składniki odżywcze. Wałek wentylatora usuwa mech, chwasty i strzechę trawnikową dzięki 44 stalowym, sprężynowym pazurom. Już po pierwszym użyciu wertykulatora trawa rośnie bujnie i równomiernie.

Wydajna praca jest gwarantowana dzięki aeratorowi z asortymentu artykułów ogrodniczych marki hillvert! Dzięki szerokości roboczej 36 cm i czterem lekkobieżnym kołom jest idealnym partnerem do szybkiej pielęgnacji małych i średnich trawników. Efektywny silnik 1500 W generuje prędkość do 3600 obr./min, zapewniając szybkie i precyzyjne wyniki. Pojemny kosz zbierający o pojemności 45 l pozwala uniknąć ręcznego grabienia mchu i chwastów.

Wertykulator elektryczny jest również przekonujący z ergonomicznego punktu widzenia. Rękojeść pokryta pianką umożliwia wygodną obsługę i zmniejsza przenoszenie drgań na dłoń czy stawy. Uchwyt do prowadzenia można ustawić pod kątem 12° lub 32°, co daje wysokość roboczą 87 lub 96,5 cm. Ponadto po zakończeniu pielęgnacji trawnika można go złożyć pod kątem -39,5°, a wertykulator wygodnie schować, oszczędzając miejsce.

DANE TECHNICZNE