W obniżonej cenie
Liczba opinii: (34)

Inkubator do jaj - 90 W - 48 jaj - owoskop

329,00 zł 359,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10130001

|

Model : IN-48DDI

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 359,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 17 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
329,00 zł
3+
5%
312,55 zł
5+
10%
296,10 zł
10+
15%
279,65 zł
Kluczowe informacje
  • Wykluwa się do 48 piskląt
  • W tym dozownik wody i lampa do oświetlania skorupki jajka
  • Zintegrowany wentylator zapewnia równomierną temperaturę wewnętrzną
  • Ekonomiczna moc 90 W przy szerokim zakresie temperatur 30 - 39,5°C
  • Do różnych rodzajów jaj drobiowych (kaczych, gęsich lub przepiórczych)
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Klujnik marki Incubato

Nowoczesny inkubator do jaj marki Incubato to urządzenie stworzone z myślą o profesjonalnym użytku np. w branży hodowlanej. Sprzęt przystosowany został do wylęgu drobiu i pomieści do 48 kurzych, gołębich lub przepiórczych, 24 kaczych, 16 gęsich.

Inkubator do jaj IN-48DDI – charakterystyka

Niezawodny inkubator do jaj powstał z myślą o profesjonalnym użytku, w celach komercyjnych. Model IN-48DDI przystosowany do 48 standardowych kurzych jaj jest energooszczędny i charakteryzuje się dużą efektywnością. Wybierając ofertę oficjalnego sklepu producenta marki Incubato, możesz liczyć na korzystną cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!
Ekonomiczne zasilanie wylęgarki od Incubato to zasługa silnika o mocy 90 W, który pobierając niewielkie ilości energii elektrycznej, zapewnia wydają pracę sprzętu. Pozwoli to na efektywne uzyskanie pożądanych efektów przy niedużym nakładzie kosztów eksploatacyjnych.
Niezawodność modelu IN-48DDI wynika z zastosowania nowoczesnego, inteligentnego systemu kontroli temperatury. Umożliwia on regulację w zakresie 30 - 39,5°C. Za cyrkulację powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła odpowiedzialny jest wydajny wiatrak. W efekcie łatwo dobierzesz odpowiednią wartość do potrzeb wykluwania się konkretnych gatunków drobiu.
Łatwa obsługa urządzenia to wynik zastosowaniaautomatycznego układu rotacji. Inkubator został wyposażony w mechanizm obrotowy, który zapewnia regularne przechylanie jaj w prawo i lewo o 45 stopni przez 10 sekund co 2 godziny. Maszyna samodzielnie dba więc o prawidłowość procesu lęgowego.
Pełna kontrola procesu inkubacji zachodzącego w prezentowanej wylęgarce możliwa jest dzięki przezroczystym ściankom oraz zaawansowanemu panelowi kontrolnemu pokazującemu aktualną temperaturę, wilgotność, napięcie prądu, liczbę dni inkubacji, liczbę obrotów jaj. Dostępne są też opcjonalne ustawienia, takie jak alarm niskiej temperatury, alarm wysokiej temperatury, alarm niskiej wilgotności, górna granica temperatury, dolna granica temperatury i kalibracja termometru. Użytkownik ma więc sposobność na bieżąco doglądać jajek, trzymając pieczę nad pracą maszyny. Uwaga: urządzenie nie kontroluje wilgotności, tylko ją wyświetla!
Bezpieczeństwo podczas użytkowania sprzętu marki Incubato zagwarantowane zostało stopniem ochrony IPX4. Tą międzynarodową klasą wodoszczelności opatrzone są urządzenia odporne na spryskiwanie i zachlapanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę.
Mobilność modelu IN-48DDI to zasługa jego niewielkich rozmiarów oraz niedużej wagi. Inkubator do jaj można swobodnie przetransportować lub też ustawić w dogodnym miejscu. Wygodne czyszczenie i konserwacja wylęgarki wynika z faktu, że bardzo łatwo ją rozmontować i zmontować ponownie. Doprowadzenie sprzętu do porządku pomiędzy kolejnymi procesami lęgowymi to sprawa banalnie prosta.
Dodatkowe akcesoria oferowane wraz z naszym klujnikiem to dozownik wody oraz profesjonalny owoskop. Przyrząd ten pozwoli na sprawdzenie stanu zarodka i określenie, czy będzie mógł on poprawnie się rozwinąć, a tym samym czy wykluje się pisklak. Niezawodny inkubator do jaj powstał z myślą o profesjonalnym użytku, w celach komercyjnych. Model IN-48DDI przystosowany do 48 standardowych kurzych jaj jest energooszczędny i charakteryzuje się dużą efektywnością. Wybierając ofertę oficjalnego sklepu producenta marki Incubato, możesz liczyć na korzystną cenę i profesjonalną obsługę. Przekonaj się już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.2

Na podstawie 34 opinii

Sortuj według :

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Hungary

Bardzo dobry!

Dostawa przebiegła w porządku, maszyna dotarła nieuszkodzona i działa idealnie. Żałuję tylko jednego, a mianowicie tego, że licznika dziennego nie da się w żaden sposób wyzerować, strasznie mi to przeszkadza.

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo Slovakia

Liahen

Towar dotarł w dobrym stanie, dobrze zapakowany i nieuszkodzony. Jeszcze nie został ugryziony, ale już nie mogę się doczekać pierwszego wyklucia. Chcę spróbować kurczaków, mam też kaczki, więc jestem bardzo ciekawa

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Austria

Przerywacz

Dostawa była bardzo szybka i świetna, samego inkubatora jeszcze nie próbowałem.

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

wylęgarnia

Towar dotarł idealnie, na razie jest podłączony i wszystko wydaje się działać jak należy - jestem zadowolony (instrukcja jest dostępna do pobrania w Internecie - w języku czeskim nie ma żadnych problemów.)

Wyświetl oryginalną opinię

5 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Czech Republic

Wylęgarnia

Towar dotarł na czas i w dobrym stanie, jestem zadowolony

Wyświetl oryginalną opinię

5 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Jestem/byłem bardzo zadowolony z urządzenia

Mam na razie dobre sukcesy hodowlane, niestety nie mogę już zresetować dni hodowlanych, próbowałam wszystkiego.

Wyświetl oryginalną opinię

8 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Greece

BARDZO DOBRY

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Slovakia

Szybka dostawa, towar w porządku

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Opublikowano na Expondo Sweden

Hodowca kurczaków

Szybka dostawa. Wydaje się działać idealnie. Jednak w opakowaniach powinien znajdować się opis w języku szwedzkim i najlepiej z kilkoma wskazówkami dla początkującego. Najlepiej filmik z YouTube'a pokazujący jak działa maszyna i o czym warto pomyśleć.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Opublikowano na Expondo France

Bardzo źle

Trudno to rozwiązać. Straciłem 29 zapłodnionych, wcale nie szczęśliwy

Odpowiedź od

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Chcemy Ci pomóc i zawsze szukamy ulepszeń, ale chcielibyśmy, abyś pomógł zapobiec powtórzeniu się problemu w przyszłości. Razem tam dotrzemy.
Wyświetl oryginalną opinię

Często zadawane pytania

Czy mogę używać Inkubatora do wylęgu innego gatunku drobiu, niż tylko kury?

Tak, prezentowany inkubator może być użyty do jaj np. przepiórczych, kaczych, gęsich.

Interesuje mnie inny rozmiar Inkubatora. Czy znajdę inne oferty w waszej ofercie?

Tak oczywiście. Aby znaleźć inne inkubatorów, wystarczy przejść do kategorii "Inkubatory do jaj" w zakładce "przemysł".

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty