Liczba opinii: (25)

Inkubator do jaj - 90 W - 48 jaj - owoskop

399,00 zł
Ceny zawierają VAT

Produkt : EX10130001

|

Model : IN-48DDI

Popularne produkty
Tyle osób obejrzało ten produkt:
Ceny zawierają VAT

Gotowy do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

* Metody płatności mogą się różnic w zależności od kraju

  • Wykluwa się do 48 piskląt
  • W tym dozownik wody i lampa do oświetlania skorupki jajka
  • Zintegrowany wentylator zapewnia równomierną temperaturę wewnętrzną
  • Ekonomiczna moc 90 W przy szerokim zakresie temperatur 20 – 50°C
  • Do różnych rodzajów jaj drobiowych (kaczych, gęsich lub przepiórczych)

OPIS PRODUKTU

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.1

Na podstawie 25 opinii

3 lata temu Klient expondo

rugemaskina

ładny inkubator, szybka dostawa, ale brakuje duńskiej instrukcji obsługi

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Klient expondo

Hodowca kurczaków

Szybka dostawa. Wydaje się działać idealnie. Jednak w opakowaniach powinien znajdować się opis w języku szwedzkim i najlepiej z kilkoma wskazówkami dla początkującego. Najlepiej filmik z YouTube'a pokazujący jak działa maszyna i o czym warto pomyśleć.

Wyświetl oryginalną opinię

4 lata temu Opublikowano amazon

Dobra cena za świetny produkt

Doskonały stosunek jakości do ceny.Doskonały i rodzą się pisklęta....Automatyczna obracarka do jaj to prawdziwe udogodnienie

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Opublikowano amazon

Inkubator 🔝

Przybył tydzień wcześniej. Produkt jest całkiem dobry, eliminując fakt, że 112 nie reguluje wilgotności, o ile nie jest to nigdzie napisane, i eliminuje możliwość bezpiecznego wyklucia się wszystkich jaj.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Inkubatory

Maszyna działa bez zarzutu, a funkcje są jasne. Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego. Kup, żeby używać!

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Fajny inkubator

Właśnie wyklułem 30 kurzych jaj w maszynie i wszystko działa dobrze. Właściwie nie musiałem ustawiać maszyny na początku. Dopiero się zaczęło, ale w razie potrzeby możesz oczywiście zmienić parametry. Można go łatwo wyczyścić, odłączając górną część i zabierając dolną część pod prysznic. Poszczególne rzędy pojemników na jajka można także w razie potrzeby montować i zdejmować.

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Dobry inkubator

Dobry i łatwy w użyciu. Zdecydowanie mogę to polecić.

Wyświetl oryginalną opinię

2 lata temu Klient expondo

Ruggmaskin

Dobry i dobrze działający inkubator. Szybka dostawa

Wyświetl oryginalną opinię

3 lata temu Klient expondo

Inkubator, zła temperatura

Maszynę dostałem jakiś czas temu. Pierwsze co można było wywnioskować to to, że „lyser do jajek” to zabawka, lepszą lampę (do lizy jaj) można dostać za 20 NOK. Podłączyłem maszynę, najwyraźniej dość szybko się ustabilizowała. Zostawiłem na noc zanim włożę jajka, gdy po tygodniu chciałem je zapalić (ale nie przy pomocy dołączonej do zestawu lampki-zabawki) okazało się, że w jednym jajku nic nie ma..... Bardzo podejrzane, bo tuż wcześniej złożyłem jaja z tego samego stada w innej maszynie i tam zostały one zapłodnione w 99%. Włóż termometr i pozwól mu działać przez kilka godzin pod zamkniętą pokrywką, po czym zobaczysz, że temperatura na termometrze była o ponad 3*C niższa niż na wyświetlaczu. Cóż, istnieją możliwości kalibracji, ale... przy odbiorze wszystko powinno być w porządku! Być może należy dać ostrzeżenie i powiedzieć „sprawdź i skalibruj przed użyciem”. Jaja, które nie zostały "aktywowane" nadal znajdowały się w maszynie, wykonały pomiary termometrem na podczerwień i... w tej maszynie ciepło jest dalekie od jednolitego, waha się o ponad 2*C (dla porównania ja wykonałem tę samą kontrolę na maszynie Brinsea z 56 jajami; odmiana 0,3*C). W instrukcji jest ostrzeżenie przed niską temperaturą w pomieszczeniu, u mnie cały czas było 17,5*C w pomieszczeniu, inne inkubatory radzą sobie ok, ale.... ze względu na wahania temperatur znalazłem styropianowe pudełko maszyna przyszła, połóż jej dolną część na stole i maszynę w środku. Pojechałem dalej, zmierzyłem ponownie termometrem na podczerwień, następnie temperatura spadła poniżej 1*C z wahaniami.... Teraz włóż nowe jajka, wczoraj się napaliły, wygląda w miarę dobrze, ale nie tak wysoko jak na innych maszynach, będzie ekscytujące zobaczyć efekt końcowy. Teraz inne maszyny, z którymi porównywałem, są znacznie droższe, więc nie można oczekiwać tego samego rezultatu. Uważam, że jeśli przykleisz styropian (dolna część) i wykalibrujesz pomiar temperatury, produkt będzie mógł służyć. Nadmienię też, że „tacki na jajka” nadają się tylko do jaj kurzych, szkoda, że nie są takie jak inne, podobne tace, gdzie w każdą „dziurę” można włożyć jajo kurze lub 4 jaja przepiórcze (tutaj liczba jest taka sama, jeśli weźmiesz jaja kacze lub jaja przepiórcze).

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym roku Klient expondo

Bardzo źle

Trudno to rozwiązać. Straciłem 29 zapłodnionych, wcale nie szczęśliwy

Odpowiedź od

Merci de nous avoir contactés.

Nous voulons vous aider et cherchons à nous améliorer sans cesse, mais nous aurions besoin de votre aide pour éviter que votre problème se reproduise à l'avenir.

Ensemble, nous y arriverons.

Wyświetl oryginalną opinię
Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
4.4
Ocena na TrustPilot
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty