Produkt: EX10061867

|

Model: MSW-CA-151

Klucz do filtra oleju - 23 elementy

259,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Bezpieczeństwo – lejkowaty kształt zapobiega uszkodzeniu filtra oleju
  • Solidność – klucze do filtra oleju wykonano z odlewanego ciśnieniowo aluminium
  • Uniwersalność – zestaw z różnymi rozmiarami nasadek do filtra oleju jest odpowiedni do większości popularnych modeli samochodów
  • Kompletność – z kluczem grzechotkowym i nasadowym do bezpośredniego odkręcania oraz dokręcania
  • Mobilność – przechowywanie w zasięgu ręki w praktycznej walizce transportowej

OPIS PRODUKTU

Klucze do filtrów oleju w popularnych modelach aut

Aby wymienić filtr oleju, należy najpierw zdjąć korek. Żeby to zrobić, potrzebujesz dokładnie dopasowanego narzędzia, takiego jak zestaw kluczy do filtrów oleju. Nasadki pasują do popularnych modeli samochodów. Tego profesjonalnego narzędzia marki MSW nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie ceniącym efektywną pracę.

Kompleksowy zestaw kluczy do odkręcania filtra oleju

Nasadki do filtra oleju w kształcie lejka umożliwiają pełne uchwycenie korka. Dzięki temu praktycznie wykluczone jest jego zsunięcie się podczas otwierania. Nawet przy dużym wysiłku unikniesz uszkodzeń. Możesz użyć dołączonego klucza grzechotkowego, który optymalnie przenosi moc, aby wstępnie poluzować korek.

W zestawie znajdują się nasadki o różnych średnicach (65-101 mm) i typach, które można dobrać w zależności od korka filtra oleju. Oznacza to, że masz pod ręką odpowiednie narzędzie do wymiany szerokiej gamy filtrów oleju. Narzędzie wykonano z bardzo solidnego odlewanego stopu aluminium, który wytrzymuje duże obciążenia. Dzięki walizce klucze są łatwe do przechowywania i przenoszenia.

DANE TECHNICZNE