Produkt: EX10061889

|

Model: MSW-HS-H20

Nożyce do blachy - długość cięcia 90 mm - długość rękojeści 1410 mm

2329,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Dokładność – czyste cięcie materiałów o grubości do 22 mm dzięki wysokiej jakości stalowemu ostrzu
  • Wydajność – za sprawą dużej długości cięcia 90 mm
  • Trwałość – dzięki stalowemu korpusowi i ostrzu ze stali sprężynowej
  • Wygoda – bezwysiłkowa obsługa za pomocą dźwigni o długości 1410 mm
  • Bezpieczeństwo – dzięki solidnej konstrukcji i stabilnej podstawie

OPIS PRODUKTU

Szybkie i proste cięcie: mocne nożyce gilotynowe z podstawą

Nożyce do blachy marki MSW to precyzyjne i łatwe w obsłudze wielofunkcyjne urządzenie do wszystkich rodzajów arkuszy z tworzywa sztucznego lub metalu. Gilotyna skutecznie przecina materiały do 22 mm dzięki wydłużonemu uchwytowi i maksymalnie osiągniętej dźwigni. Jak przystało na potrzeby profesjonalnego rzemiosła, noże wykonano ze stali sprężynowej (60Si2Mn / HRC 48-53). Niezawodne narzędzie do cięcia przekonuje jednak nie tylko w zastosowaniach profesjonalnych na placach budowy, w warsztatach lub fabrykach, ale także na wyposażeniu prywatnych warsztatów i przy projektach typu „zrób to sam”.

Nożyce gilotynowe do blachy z profesjonalnego asortymentu MSW

Nożyce do blachy imponują długością cięcia wynoszącą 90 mm. Wysokiej jakości stalowe ostrza umożliwiają precyzyjne przecinanie nawet szerszych przedmiotów. Za pomocą uniwersalnej gilotyny bez większego wysiłku i jedną ręką przytniesz do żądanych wymiarów arkusze o grubości do 10 mm, a okrągłą stal do 22 mm.

Stabilność podczas cięcia materiałów zapewnia pewny montaż poprzez odpowiednie wycięcia na ramieniu sprzętu. Otwory gwarantują szybkie i bezpieczne mocowanie oraz łatwy demontaż, a tym samym umożliwiają mobilną eksploatację. Obsługa nożyc do blachy jest również wyjątkowo łatwa i energooszczędna. Gumowana rękojeść o dużej długości 1410 mm oraz wynikająca z tego faktu dźwignia umożliwiają bezproblemową pracę.

Dzięki wysokiej jakości wykonaniu, wytrzymałej stalowej obudowie i wyjątkowo odpornemu na ścieranie ostrzu nożyce gilotynowe wyróżniają się ponadprzeciętną żywotnością. Nawet przy częstym użytkowaniu dokładnie przecinają różne materiały.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie